Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Irena Daukšaitė knygos

Rasta: 3

Mitologinės lietuvių sakmės apie dangų ir žemę | Irena Daukšaitė, Libertas Klimka
-10% su kodu: PATOGU
9,37 €
Kaina su kodu: 8,43 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Senovės lietuvių dievai ir deivės | Irena Daukšaitė, Libertas Klimka
-10% su kodu: PATOGU
10,33 €
Kaina su kodu: 9,30 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Mįslės | Irena Daukšaitė
-10% su kodu: PATOGU
9,30 €
Kaina su kodu: 8,37 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 3

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Irena Daukšaitė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Irena Daukšaitė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Irena Daukšaitė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Irena Daukšaitė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.