0

Jack Canfield

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Jack Canfield knygos


Išdrįskite laimėti | Jack Canfield, Mark V. Hansen
  • Leidėjas: Dajalita


Daugiau
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (29%)
Turime sandėlyje

Sėkmės principai. Kaip svajones paversti tikrove | Jack Canfield, Janet Switzer
  • Leidėjas: Ramduva


Daugiau
Kaina internetu: 16,39 €
Kaina knygyne: 19,79 €*
Sutaupote: 3.40 € (18%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

Sėkmės principai paaugliams | Jack Canfield, Kent Healy
(5 įvertinimai)
  • Leidėjas: Alma littera
Daugiau

Šiuo metu neparduodama


Atgaiva sielai. 101 istorija, kuri atvers širdį, atgaivins dvasią | Jack Canfield, Mark V. Hansen

Šiuo metu neparduodamaSvarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Jack Canfield vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Jack Canfield išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Jack Canfield bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Jack Canfield – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.