0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

James Allen knygos


Mąstantis žmogus | James Allen
(4 įvertinimai)
  • Leidėjas: Luceo


Daugiau
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 7,19 €*
Sutaupote: 3.20 € (45%)
Turime sandėlyje

Kaip mąsto žmogus | James Allen
  • Leidėjas: Luceo

Visiems trokštantiems pokyčių žmonėms.

Daugiau
Kaina internetu: 2,69 €
Kaina knygyne: 3,49 €*
Sutaupote: 0.80 € (23%)
Turime sandėlyje

Deimantų akrai | Elbert Hubbard, James Allen, Russell H. Conwell, Wallace D. Wattles
  • Leidėjas: Luceo


Daugiau
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 7,69 €*
Sutaupote: 2.70 € (36%)
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  James Allen vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus James Allen išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė James Allen bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. James Allen – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.