0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

James’as Trevor’as Oliver’is (žinomas kaip Jamie Oliveri’s) gimė 1975 m. gegužės 27-ąją Clavering‘e (Esekso grafystėje). Čia jo tėvai turėjo aludę-restoraną „Kriketo žaidėjai“ („The Cricketers“). Nuo mažumės  Jamie padėjo gimdytojams aludės virtuvėje.

Jamie Oliver knygosVienuolikos metų berniukas jau buvo tikras daržovių ruošimo specialistas.1989-aisiais J.Oliver‘is (13) ir jo draugas Leigh Haggerwood’as – dabar gana žymus kompozitorius -  sukūrė roko muzikos grupę „Purpurinė divizija“ („Scarlet Division“), kurioje būsimasis kulinarijos virtuozas mušė būgnus.


Sulaukęs šešiolikos J.Oliveri‘s įstojo mokytis į Vestminsterio maisto pramonės koledžą (Westminster Catering College). Jį baigęs, tęsė studijas Prancūzijoje. J.Oliver‘iui grįžus į Londoną, vaikino karjera įgavo žaibišką pagreitį: vyriausiasis kepėjas Antonio Carluccio restorane, trys su puse metų pas žymiąsias Rose Gray ir Ruth Rogers „Upės kavinėje“ („River Café“). Čia Jamie išmoko gaminti paprastą šviežią maistą vėliau tapusį jo vizitine kortele.


BBC televizijoje dar 1999-aisiais pradėta rodyti Jamie laida „Nuogas virėjas“ susilaukė sėkmės. Laidos pavadinimas buvo užuomina į nesudėtingus  J.Oliver‘io patiekalų receptus. „Nuogąjį virėją“, gyvavusį televizijoje du sezonus, itin pamėgo žiūrovai, o populiariausios laidos serijos pelnė J.Oliver‘iui pasaulinę šlovę.


Dešimt metų vedęs Jamie Oliver turi tris dukras.