⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jane Fallon (g. 1960 m. gruodžio 9 d.) – britų rašytoja.

Jane Fallon gimė Šiaurės Londone, vėliau persikėlė į Bakingamšyrą, kur mokėsi Švento Bernardino vienuolyno mokykloje. Baigusi šią mokslo įstaigą autorė grįžo į Londoną, ir čia studijavo istoriją. Pirmasis jos tikras darbas buvo teatro ir literatūros agentūroje.

Jane Fallon knygos

Rasta: 3

Kvartalo karalienė | Jane Fallon
  • Nauja knyga
18,59 €
Turime sandėlyje
Nelabai tikros draugės | Jane Fallon
12,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3Po trejų metų Jane Fallon pradėjo karjerą televizijoje ir pradėjo dirbti laisvai samdoma scenarijų skaitytoja, vėliau dirbau scenarijų redaktore įvairiose laidose, įskaitant „EastEnders“, kurios prodiusere ji tapo 1994-ais metais. Dar po metų Jane ėmė kurti mažo biudžeto laidą kanalui BBC2.

Vėliau autorės karjeroje sekė dar kelios laidos, kol ji staiga išdrįso įgyvendinti viso savo gyvenimo svajonę – parašyti romaną. Leidykla iš karto priėmė debiutinį kūrinį „Getting Rid of Matthew“ ir knyga tapo nacionaliniu bestseleriu.

Rašytojos knygos, kurių ji išleido jau vienuolika, buvo nominuotos įvairiems prizams bei Nacionalinės knygos premijai.

Jane Fellon partneris – garsus komikas, prodiuseris ir scenarijų autorius Ricky Gervais. Šios žymios poros didžiausia svajonė – atidaryti gyvūnų prieglaudą. Tie, kas seka jų gyvenimą socialiniuose tinkluose tikrai nenustebs, mat dažniau nei savo asmenukes pora kelia katės nuotraukas ir filmukus apie jų sode besilankančias miesto lapes.

Pati būdama itin pozityvia asmenybe, Jane Fallon rašo smagius ir intriguojančius romanus. Tai laisvalaikio literatūra, kuri prajuokina ir įtraukia, padeda pabėgti nuo rutinos ir dovanoja smagių akimirkų.

Į lietuvių kalbą išverstas romanas „Velniškai saldus kerštas“. Tai septintoji autorės knyga, kurią  skaitytojai vadina prikaustančia ir šmaikščia istorija su vingiuotu bei linksmu siužetu.

„Velniškai saldus kerštas“ pasakoja apie Paulą, kuri yra ištekėjusi už sėkmingo aktoriaus Roberto. Kadaise ji ir pati mokėsi dramos mokykloje bei svajojo vaidinti, tačiau šių minčių atsisakė tam, kad palaikytų savo vyrą. Deja, dabar jis jai neištikimas su savo kolege. Paula nusprendžia pamokyti savo sutuoktinį. Ji priversti ją įsimylėti iš naujo, o tada sudaužys širdį. Laukia saldus kerštas!

Jane Fallon kūryba rekomenduojama mėgstantiems romantines knygas su trilerių elementais. Kviečiame romaną įsigyti internetu.