0

Jaroslav Dvorak

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų.Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos.Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis.Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Jaroslav Dvorak vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Jaroslav Dvorak išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne.Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida?Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Jaroslav Dvorak bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau?Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba.

Jaroslav Dvorak knygos


Viešosios paslaugos: iššūkiai kuriant gerovės visuomenę | Gabrielė Burbulytė-Tsiskarishvili, Jaroslav Dvorak, Valentina Burkšienė
  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla


Daugiau
Kaina internetu: 10,79 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (11%)
Turime sandėlyje

Regionų valdysena: nuo teorijos iki praktikos | Jaroslav Dvorak
  • Leidėjas: Klaipėdos universiteto leidykla


Daugiau
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 15,75 €*
Sutaupote: 1.76 € (12%)
Turime sandėlyje


Jaroslav Dvorak – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.