0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

John Boyne knygos


Berniukas dryžuota pižama | John Boyne
(21 įvertinimai)
  • Leidėjas: Sofoklis

Istorija apie Antrojo pasaulinio karo metu veikusią koncentracijos stovyklą, kurios gyvenimas vaizduojamas nekalto vaiko akimis.

Daugiau
Kaina internetu: 6,39 €
Kaina knygyne: 13,69 €*
Sutaupote: 7.30 € (54%)
Turime sandėlyje

Baisus dalykas, nutikęs Barnabiui Broketui (2-as leidimas) | John Boyne
(2 įvertinimai)
  • Leidėjas: Tyto alba

Pasakojimas apie berniuką, kuris yra kitoks, nei visi.

Daugiau
Kaina internetu: 11,59 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (11%)
Turime sandėlyje


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  John Boyne vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus John Boyne išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė John Boyne bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. John Boyne – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.