⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

John Gray (1951 m. gruodžio 28 d. (, Hiustonas, TX) - visame pasaulyje pripažintas bendravimo ir šeimos tarpusavio santykių ekspertas.


1995-1996 m. John Gray knygos beveik pusantrų metų užėmė pirmąsias vietas JAV bestselerių sąrašuose.

John Gray knygos

Rasta: 5

Vaikai kilę iš dangaus | John Gray
13,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 5

Tokį fenomeną paaiškina naujas John Gray požiūris į seną kaip pasaulis problemą - vyrų ir moterų tarpusavio santykius.

John Gray panaudojo ateivių iš skirtingų planetų, kurie susitiko žemėje, įvaizdžius, kad paaiškintų, kodėl vyrai ir moterys gyvena tarsi skirtinguose išmatavimuose ir apie tuos pačius jausmus ir norus kalba tarsi "skirtingomis kalbomis".

Tiems, kurių santykiai šeimoje atsidūrė aklavietėje, paprastai, atvirai ir su švelnia ironija parašytos John Gray knygos nagrinėja susidariusių konfliktinių situacijų priežastis, dėsto būdus, kaip neskausmingai įveikti krizes ir padeda rasti išeitį.


John Grey - vienas iš filmo "The Secret" dalyvių. Tačiau pasaulyje jis žinomas kaip knygų serijos "Marsas ir Venera" autorius. Pirmoji šios serijos knyga pasirodė 1993 metais. Ji vadinosi Vyrai kilę iš Marso, moterys - iš Veneros. Ši knyga įtraukta į dešimtuką įtakingiausių knygų išleistų per pastaruosius 25 metus.

Tačiau John Grey kelionė į sėkmę nebuvo lengva. Baigęs mokyklą jis įstojo į du universitetus, tačiau nei vieno nebaigė.

Devynerius metus John Grey gyveno kaip vienuolis ir studijavo transcendentinę meditaciją. Jis mokėsi viename iš Šveicarijos kalnuose esančių Maharishi centrų. Ten gavo bakalauro ir magistro laipsnius. 1982 m. baigė dar ir Kolumbijos universitetą, kuriame nuotoliniu būdu studijavo psichologiją ir gilinosi į žmogaus seksualumo problemas.


Jau daugiau nei 15 metų John Gray dirba šeimos psichoterapeutu ir veda seminarus. Jį kalbino tokios žinomos televizijos žvaigždės kaip Larry King ir Oprah Winfrey. John Grey dalyvauja įvairiose televizijos ir radijo laidose, organizuoja viešuosius ir privačius seminarus, skaito paskaitas, leidžia savo seminarų ir mokymo programų vaizdo ir garso įrašus.  


John Gray parašė apie 17 knygų, išverstų į 40 kalbų.


Dabar John Grey gyvena su šeima Šiaurės Kalifornijoje.