⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jolanta Sondaitė – psichologė, mokslininkė, Mykolo Romerio universiteto docentė.

1995 m. Vilniaus universitete baigė klininkės psichologijos studijas ir įgijo magistro laipsnį. Vėliau tęsė doktorantūros studijas Vilniaus pedagoginiame universitete ir 2001 m. tapo socialinių mokslų psichologijos krypties daktare.

Jolanta Sondaitė knygos

Rasta: 2

Rasta: 2


Baigusi magistrantūros studijas įsidarbino Vilniaus 8-oje poliklinikoje psichologe, o pradėjusi doktorantūros studijas -  asistente universitete.

Apgynusi disertaciją, keletą metų ji dirbo lektore Vilniaus universitete, o nuo 2004 m. dėsto ir dirba Mykolo Romerio universitete. Čia ji – Psichologijos instituto docentė, studentams vedanti tarpkultūrinės psichologijos, mediacijos, verslo derybų, krizių psichologijos ir konfliktų sprendimo paskaitas. Dėsto lietuvių ir anglų kalbomis.

Kaip savo mokslinius interesus nurodo paauglių psichologiją, ateities tikslų analizę, kognityvinių strategijų pažinimą, konfliktų sprendimą ir mediaciją, verslo psichologiją.

Dar studijų laikais Jolanta Sondaitė savo žinias gilino įvairiose stažuotėse užsienyje. Ji ne kartą vyko tobulintis į Šveicariją, lankėsi Skandinavijoje ir Vakarų Europoje, kur dalyvavo įvairiose mokslinėse konferencijose ir mokymuose.

Psichologė Jolanta Sondaitė – ir knygų autorė. Kartu su Aiste Diržyte ji yra išleidusi vadovėlį „Verslo psichologija“, o netrukus pasirodys jos knyga „Myliu ir mamą, ir tėtį“. Žiniasklaidoje dažnai galima rasti jos komentarus įvairiomis psichologijos ir tarpusavio santykių temomis.