0

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Jonas Drungilas knygos


Seinų ir Suvalkų kraštas. Kelionių vadovas | Algimantas Katilius, Giedrė Milerytė-Japertienė, Jonas Drungilas
  • Leidėjas: Lietuvos istorijos institutas


Daugiau
Kaina: 3,59 €
Turime sandėlyje

Lietuvos magdeburginių miestų privilegijos ir aktai, t. 8. Lazdijai. Simnas | Jonas Drungilas
  • Leidėjas: Lietuvos istorijos institutas
Daugiau
Kaina: 4,99 €
Turime sandėlyje


Kita stotelė | Jonas Drungilas
  • Leidėjas: Gelmės


Daugiau

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Jonas Drungilas vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Jonas Drungilas išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Jonas Drungilas bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Jonas Drungilas – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.