⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Julie Garwood (g. 1944 m., Kanzas Sitis, Misūris, JAV) – amerikiečių rašytoja, meilės romanų autorė. Taip pat rašo Emily Chase slapyvardžiu.

Julie Garwood gimė didelėje katalikiškoje airių šeimoje. Augo Kanzase kartu su penkiomis seserimis ir broliu.

Julie Garwood knygos

Rasta: 6

Rasta: 6

Dėl vaikystėje kamavusių ligų mergaitė ilgą laiką nelankė mokyklos, todėl kartu su bendraamžiais neišmoko skaityti. Tai paaiškėjo, kai mergaitei buvo vienuolika. Matematikos mokytoja sesuo Elizabeth visą vasarą mokė ją skaityti. Rašytoja teigė, kad ši moteris – vienas svarbiausių žmonių jos gyvenime. Jos garbei Elizabeth vardu pavadino savo dukterį.

Būsima rašytoja nusprendė siekti neįprasto diplomo – istorijos ir slaugos srityse. Vienas iš jos dėstytojų, pastebėjęs merginos rašymo gabumus, paskatino ją rašyti. Nors jai ir patiko kurti, moteris niekada negalvojo tapti rašytoja.

Anksti sukūrusi šeimą, ji su vyru apsigyveno Leawoode, Kanzaso valstijoje. Susilaukė trijų atžalų. Namie augindama vaikus, ji kartais rašydavo tekstus kaip laisvai samdoma rašytoja, taip pat kūrė savo malonumui. Kai vaikai ėmė lankyti mokyklą, Julie Garwood pradėjo lankytis rašytojų klubuose, kur ją pastebėjo literatūros agentė. Tuo metu jauniausias iš jos trijų vaikų jau pradėjo eiti į mokyklą ir ji turėjo daugiau laisvo laiko.

Pirmiausia pasirodė dvi knygos vaikams. Vėliau susižavėjo istorinio romano žanru. Jos pirmasis romanas „Gentle Warrior“ paskelbtas 1985 m. Pasirodžius pirmiems kūriniams leidyklos ėmė prašyti naujos produkcijos – taip prasidėjo sėkminga rašytojos karjera.
1997 m. „Pocket Books“ buvo paskelbė Julia Garwood metais.  
Jos vardas nuolat minimas tokiuose leidiniuose kaip The Wall Street Journal, USA Today, The Washington Post, Los Angeles Times, Publishers Weekly. Jos knygų populiarumas auga su kiekviena nauju romanu. Dabar jos skaitomos visame pasaulyje.
Garwood gyvena Leawoode, Kanzase.

Autorė nebijo imtis sudėtingų temų ir didelį dėmesį skiria istorinei tiesai. Prieš pradėdama rašyti ji nemažai laiko praleidžia Kanzaso universiteto bibliotekos archyvų skyriuje, kol... randa bent tris faktą patvirtinančius šaltinius. Savo romanuose rašytoja nagrinėja tris pagrindines temas – šeimą, ištikimybę ir garbę.

Kadaise tik kitų žmonių pasiaukojimo dėka išmokusi skaityti, Julie Garwood šiandien noriai padeda pradedantiesiems autoriams. Ji lankosi mokyklose ir drąsina moksleivius imtis plunksnos. „Tai - galimybė juos pasiekti, kol pasitikėjimo savimi stoka dar netapo kliūtimi“, – teigia ji.

Į lietuvių kalbą išversti Julie Garwood romanai skaitytojus ne tik nukels į Viktorijos laikų ar viduramžių Angliją, bet ir leis pajusti mirtinai pavojingo šių dienų trilerio įtampą. Net 24 amerikiečių autorės kūriniai tapo New York Times bestseleriais, o jos knygų išleista per 35 mln. egzempliorių.