-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: DIENA

0

Julija Stonytė – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Julija Stonytė kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.

Julija Stonytė knygos


KOMPLEKTAS. Spalvinimo knygelės pieštos ranka: Pavasaris + Ruduo + Žiema | Julija Stonytė
Nuolaida knygai -43%
4,30 € 7,47 € *
Turime sandėlyje
Pavasaris. Spalvinimo knygelė piešta ranka | Julija Stonytė
Nuolaida knygai -21%
1,99 € 2,49 € *
Turime sandėlyje
Žiema. Spalvinimo knygelė piešta ranka | Julija Stonytė
Nuolaida knygai -21%
1,99 € 2,49 € *
Turime sandėlyje
Ruduo. Spalvinimo knygelė piešta ranka | Julija Stonytė
Nuolaida knygai -21%
1,99 € 2,49 € *
Turime sandėlyje

Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Julija Stonytė savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms. Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas