⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Juozas Ruolia (g. 1950 m. gegužės 18 d. Ignalinos rajone) – autorius, gydytojas, fitoterapeutas, Vilniaus universiteto Onkologijos instituto fitoterapijos laboratorijos vedėjas.

Juozas Ruolia nuo vaikystės domėjosi įvairiomis vaistažolėmis ir jų gydomosiomis savybėmis. Baigęs vidurinę mokyklą jis nusprendė studijuoti mediciną Vilniaus universitete, tačiau dėl nesutarimų su Medicinos fakulteto vadovybe buvo pašalintas.

Juozas Ruolia knygos

Rasta: 1

Rasta: 1

Tada Juozas Ruolia mokėsi Kauno P. Mažylio medicinos mokykloje, o vėliau įstojo studijuoti į Krasnojarsko valstybinį pedagoginį institutą, kuriame įgijo biologo specialybę. Savo medicinines žinias jis gilino Vilniaus Universiteto gydytojų tobulinimo fakultete. Pirmąją mediko darbo patirtį Juozas Ruolia įgijo dirbdamas felčeriu Vilniaus greitosios pagalbos stotyje.
Vėliau Juozo Ruolios darbas buvo susijęs su medicinos darbuotojų kvalifikacijos tobulinimu. Nesvarbu, kokias pareigas užėmė, bet medikas visą savo karjerą itin daug dėmesio skyrė fitoterapijai. Fitoterapija – yra medicinos atšaka, kuri remiasi įvairių augalų panaudojimu gydymo tikslams. Juozo Ruolios dėka Vilniaus universiteto Onkologijos instititutas įkūrė Fitoterapijos laboratoriją.

Juozas Ruolia yra parengęs ir publikavęs apie du šimtus mokslinių straipsnių, kuriuose nagrinėja fitoterapijos problemas bei kalba apie augalinio maisto ir sveikatos ryšį. Daugelį straipsnių jis parengė bendradarbiaudamas su kitais mokslo darbuotojais bei praktikuojančiais onkologais. Juozas Ruolia nuolat konsultuoja žmones po vėžinių ligų gydymo. Jis sudarė mitybos planą, kurio siūlo laikytis penkerius metus po ligos diagnozės bei gydymo. Medikas prisidėjo prie vaistinio preparato, kuris skirtas saugotis nuo vėžio, kūrimo.
Juozas Ruolia žiniomis dalijasi tiek su kolegomis, tiek su visuomene. Jis skaito paskaitas, rengia straipsnius, duoda interviu įvairiems leidiniams bei parašė knygą „Septynios galimybės. Kaip saugotis vėžio pasikartojimo“. Knygoje jis dalijasi per trisdešimt profesinės praktikos metų sukurtais fitoterapiniais receptais, kurie saugo nuo vėžinių susirgimų. Taip pat autorius nebijo kritikuoti gydymo metodų, kuriems nepritaria, visuomenės ydų ir įvairių medicinos šarlatanų bei madingų sveikatos dietų, ir dėl savo aštraus žodžio neretai sulaukia prieštaringų vertinimų.

2018-tais metais Juozas Ruolia gavo Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžių už nuopelnus Lietuvai ir mūsų šalies vardo garsinimą pasaulyje.