0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jurgita Jankūnaitė, Jovilė Barevičiūtė

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Jurgita Jankūnaitė, Jovilė Barevičiūtė knygos


Abejur. (Ne)paprastos pasakos | Jovilė Jurkonytė, Jurgita Jankūnaitė, Jovilė Barevičiūtė
  • Leidėjas: Vaiga


Daugiau
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (61%)
Turime sandėlyjeSvarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Jurgita Jankūnaitė, Jovilė Barevičiūtė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Jurgita Jankūnaitė, Jovilė Barevičiūtė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Jurgita Jankūnaitė, Jovilė Barevičiūtė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Jurgita Jankūnaitė, Jovilė Barevičiūtė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.