0

Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė knygos


Nesaugumas dėl darbo. Kaip išlaikyti darbuotojų gerovę besikeičiančiame darbo pasaulyje? | Ieva Urbanavičiūtė, Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 16,19 €*
Sutaupote: 3.20 € (20%)
Turime sandėlyje

Įsitraukimas į darbą: nuo optimalių darbo sąlygų iki darbuotojo gerovės | Ieva Urbanavičiūtė, Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė

Šiuo metu neparduodamaSvarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Jurgita Lazauskaitė-Zabielskė – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.