⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jurijus Felštinskis (rus. Юрий Георгиевич Фельштинский, g. 1956 m. rugsėjo 7 d., Maskva) – rusų kilmės amerikiečių istorikas, istorijos mokslų daktaras, daugelio rusų ir sovietinės istorijos knygų, tokių kaip „FST sprogdina Rusiją“, „KGB žaidžia šachmatais“, „Trečiasis pasaulinis: mūšis dėl Ukrainos“ ir kt. autorius.

Jurij Felštinskij knygos

Rasta: 6

Rasta: 61974 metais Jurijus Felštinskis pradėjo studijuoti istoriją Maskvos valstybiniame pedagoginiame universitete. Tačiau 1978-aisiais emigravo į JAV, kur tęsė studijas Brandeiso universitete, o vėliau Rutgerso universitete įgijo istorijos mokslų daktaro laipsnį. 1993 m. mokslininkas grįžo į Maskvą ir apgynė mokslų daktaro disertaciją Rusijos mokslų akademijos Rusijos istorijos institute, tapdamas pirmuoju ne Rusijos piliečiu čia įgijusiu daktaro laipsnį.

2000 m. Jurijus Felštinskis ir Federalinės saugumo tarnybos (FST) pulkininkas leitenantas Aleksandras Litvinenka pradėjo rašyti knygą „FST sprogdina Rusiją“, kurioje nušviečiami 1999 m. rugsėjo 4–16 d. įvykiai Rusijoje, kuomet buvo susprogdinti keturi daugiaaukščiai gyvenamieji namai ir žuvo per 300 žmonių. Federalinė saugumo tarnyba (FST) šių teroro aktų vykdymu, be jokių įrodymų, apkaltino čečėnus, tuo laikotarpiu siekusius nepriklausomybės. Ši knyga Rusijoje uždrausta.

Kita knyga -  „Nuo raudonojo teroro iki mafijinės valstybės“  - tai išsami Rusijos valstybės saugumo vykdyta valdžios užgrobimo politika, prasidėjusi 1917 m. gruodį ir besitęsianti iki šių laikų. Šių dienų kontekste itin aktuali Jurijaus Felštinskio ir Michailo Stančevo knyga  „Trečiasis pasaulinis. Mūšis dėl Ukrainos“. Tai bandymas atskleisti imperaialistinius Rusijos užmojus ir paaiškinti konflikto su Ukraina priežastis. Knyga parašyta po Krymo okupacijos, ji tapo bestseleriu ir iki šiol nepraranda savo aktualumo.