Justinas Žilinskas (g. 1974 m. sausio 3 d. Vilniuje) – teisininkas, Mykolo Romerio universiteto profesorius, rašytojas.

Baigęs vidurinę mokyklą Justinas Žilinskas studijavo Vilniaus universiteto Teisės fakultete. Mykolo Romerio universitete apsigynė daktaro disertaciją.

Justinas Žilinskas knygos

Rasta: 10

Kaukas Gugis ir sielų akmuo | Justinas Žilinskas
-10% su kodu: PATOGU
16,15 €
Kaina su kodu: 14,54 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Gugis - girių kaukas ir žmonių draugas | Justinas Žilinskas
-10% su kodu: PATOGU
14,53 €
Kaina su kodu: 13,08 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Bėgliai. Jūrų keliais į Ameriką | Justinas Žilinskas, Ūla Šveikauskaitė
-10% su kodu: PATOGU
27,45 €
Kaina su kodu: 24,71 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Atgal į Vilnių! Grafinis miesto metraštis (pagal knygą „Mano Vilnius mano“) | Justinas Žilinskas, Povilas Vincentas Jankūnas
-10% su kodu: PATOGU
15,17 €
Kaina su kodu: 13,65 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
KGB vaikai | Justinas Žilinskas
-10% su kodu: PATOGU
4,33 €
Kaina su kodu: 3,90 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 10

Justinas Žilinskas dirbo teisės konsultantu įvairiuose fonduose bei kompanijose, taip pat LR seimo Teisės departamente, vadovavo Tarptautinės teisės ir Europos Sąjungos teisės grupėms.

Justinas Žilinskas nuo 1997-ųjų metų vedė profesinius seminarus, Mykolo Romerio universitete skaito paskaitas, yra šio universiteto Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės instituto profesorius, tarptautinių institucijų narys ir bendradarbis.

Mokslinė Justino Žilinsko biografija itin plati, tačiau ši asmenybė gerai žinoma ir literatūros pasaulyje, o ypač tarp fantastikos gerbėjų. Rašyti autoriui patiko visada, pirmasis jo eilėraštis buvo publikuotas populiariame vaikų žurnale „Genys“. Dar studijų metais Justinas Žilinskas išleido poezijos knygą „Baladės apie nieką ir tą patį”.

Pats būdamas fantastikos gerbėju rašytojas parašė daug šio žanro apsakymų ir apysakų, spausdintų rinkinyje „Geriausia Lietuvos fantastika”.

2004-ais metais buvo išleistas romanas „Genomas 3000“. Rašytojas supažindina su ateities visuomene, kurioje technologijų dėka galima patobulinti ne tik save, bet ir kūdikio genus. Tačiau yra grupė žmonių, kurie nori atsisakyti technologijų teikiamų galimybių, o tai sukelia virtinę kruvinų konfliktų.

2008-ais metais pasirodė skaitytojų viena mėgiamiausių knygų vaikams ir visai šeimai „Gugis – girių kaukas ir žmonių draugas“. Trumpi ir smagūs pasakojimai apjungia Lietuvos istoriją, mitologiją ir kitas įdomybes. Leidinys pateko tarp Metų knygos nominantų. Gugio gerbėjams patiks ir kita autoriaus knyga – „Kaukas Gugis ir kerų karas“.

Mėgstantiems istorijas apie pirmuosius Lietuvos nepriklausomybės metus ir nuotykius, siūlome internetu įsigyti knygą „KGB vaikai“. Jaunimui skirtas romanas pasižymi greitu veiksmu ir netikėtu siužetu.

Dar viena nuotykių knyga jaunimui – „Mano Vilnius mano“. Draugai Aistė ir Simas, patekę į keistą namą, susipažįsta su Metraštininku ir taip prasideda netikėti nuotykiai! Vėliau pagal šią knygą buvo sukurtas komiksas.

Justino Žilinsko knygos pasižymi smagiu stiliumi ir originalumu. Skaitydami mėgausitės ne tik veikėjų nuotykiais, bet ir sužinosite apie laikmetį ar istorinius įvykius. Autoriaus knygas vertina ir skaitytojai ir kritikai, tad linkime jas atrasti ir jums.