0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Katalikiškas vaikų darželis Mažutėliams knygos


Knyga mažutėliams (su priedu) | Angelė Pempienė, Viktorija Voidogaitė
  • Leidėjas: Katalikiškas vaikų darželis Mažutėliams


Daugiau
Kaina internetu: 20,59 €
Kaina knygyne: 22,99 €*
Sutaupote: 2.40 € (11%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje


Leidykla Katalikiškas vaikų darželis Mažutėliams, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Katalikiškas vaikų darželis Mažutėliams leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Katalikiškas vaikų darželis Mažutėliams leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Katalikiškas vaikų darželis Mažutėliams siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Katalikiškas vaikų darželis Mažutėliams ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!

Klausimai apie leidyklos prekes

Kokios prekės yra populiariausios leidyklos - Katalikiškas vaikų darželis Mažutėliams?

Kokios prekės yra naujausios leidyklos - Katalikiškas vaikų darželis Mažutėliams?