0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Katinėlis ir gaidelis“ – pasaka, kurią mėgsta jau ne viena karta skaitytojų. Siūlome visą knygų seriją, kurioje aprašyta ši smagi  ir pamokanti istorija.

Katinėlis ir gaidelis knygosLeidiniai labai skirtingai ir tinkami vaikams nuo pačių mažiausių, kuriems istoriją perskaitys tėvai, iki vyresnių mažylių, kurie jau patys moka skaityti paprastus tekstus.

„Katinėlis ir gaidelis“ – pasaka, kuri moko klausyti vyresnių ir nepasiduoti įvairioms apgaulėms. Pagrindiniai veikėjai, žinoma, yra Katinėlis ir Gaidelis, draugiškai gyvenantys vienuose namuose. Tačiau į jų kiemą įsisuko gudri laputė, kuri labai norėtų pasičiupti Gaidelį.

Protingas Katinėlis ją išvaro, o kitą dieną eidamas peliauti prisako Gaideliui šiukštu neatidaryti durų. Tačiau giedorėlis jo neklauso ir pakliūna lapei į nagus. Ar pavyks jam išsigelbėti? Skaitykite leidiniuose, kuriuos rasite šioje knygų serijoje, ir sužinosite!

Knygeles vaikams iliustravo įvairūs menininkai, tarp jų Gintaras Jocius, kurio darbus jau daug kas pažįsta iš kitų kūrinių, tokių kaip  „Voro vestuvės“ bei „Grybų karas“. Smagios ir iliustratorės Linos Žutautienės paveiksliukai.

Atkreipiame dėmesį, kad turime pasakų, kurias galima ne tik skaityti, bet ir klausyti. „Katinėlis ir gaidelis: įgarsinta vakaro pasakėlė“ plečia žodyną ir lavina tartį, padeda išmokti pasaką mintinai ir primena, kodėl taip svarbu klausyti tėvų ar mokytojų.

Rašytojo ir poeto Kosto Kubilinsko eiliuota „Katinėlio ir gaidelio“ pasakos versija ypač gerai žinoma ir mėgiama tiek mažų, tiek didelių. Leidyklos „Dajalita“ išleista knygelė parašyta didžiosiomis raidėmis, todėl pradedantys skaityti vaikai lengvai įveiks tekstą.

Besimokantiems jungti raides į žodžius, o šiuos į sakinius, patiks ir ryškiaspalvė knyga „Katinėlis ir gaidelis. Mokausi skaityti, 5-7 metai“. Jai taip pat būdingos didelės spausdintos raidės, o iliustracijų gražumas, ryškumas bei detalumas prikausto dėmesį ir tiesiog užburia.

Šioje knygų serijoje rasite ir garsios pasakos interpretacijų. Pavyzdžiui, autorius Liudvikas Jakimavičius savo pasaka „Katinėlis ir gaidelis Kalėdų ieškojo“ siūlo linksmą šventinę istoriją vaikams. Tekstą galima tiek skaityti, tiek vaidinti.

Interneto knygynas parduoda ir pasaką, papasakotą pagal garsų rašytoją Vincą Pietarį. Rinkitės knygeles atsižvelgdami į vaikų amžių ir kartu skaitykite vieną gražiausių pasakų, kurioje susitinka naivūs, gudrūs ir drąsūs personažai.