⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų serija „Katino Teodoro mokyklėlė“ skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio ir jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams.

Ką daryti, kad pirmieji mokslai būtų suprantami ir įdomūs? Susidraugaukite su katinu Teodoru!

Katino Teodoro mokyklėlė knygos

Rasta: 9

Rasta: 9Laikas, kai vaikas ruošiasi eiti į mokyklą ar jau lanko pirmąją klasę, ypatingas ir vaikui, ir jo tėvams. Nupirkti kuprinę ir vadovėlius bei aprengti pradinuką nėra sudėtinga. Tačiau su kokiu žinių ir įgūdžių bagažu reikia eiti į pirmą klasę? Ar būtina ruošti vaiką mokyklai? Kaip nepersistengti ir neaplenkti mokyklos mokymo programos, kad vaikas neprarastu susidomėjimo, kad jam klasėje nebūtų tiesiog nuobodu.

Taigi, ką naudinga žinoti ikimokyklinukui? Jis turi mokėti palyginti reiškinius, priskirti panašius objektus vienai grupei ar pašalinti iš daiktų grupės netinkamus; mokėti mintinai keletą eilėraščio ar dainelės posmų; spalvinti ir rašyti spausdintas raides; skaičiuoti iki 10, atimti ir sudėti šių skaičių ribose, rasti trūkstamus ir pasikartojančius skaičius; mokėti skirti daiktų dydį ir svorį.

Su kokiais sunkumais susiduria vaikas pirmoje klasėje? Vienas svarbiausių pirmoje klasėje lavinamų įgūdžių yra rašymas. Pirmiausia jis turi išmokti teisingai laikyti parkerį. Būtent pirmojoje klasėje turi būti suformuoti teisingi rašymo įgūdžiai. Tai pareikalaus nemažai pirmokėlio laiko ir pastangų, nes jis turi išmokti rašyti taisyklingai ir gražiai, o tai nėra taip paprasta.

Katinas Teodoras pasiruošęs padėti! Pirminių rašymo įgūdžių lavinimui puikiai tiks šios serijos „Katino Teodoro mokyklėlė“ knygelės: „Katino Teodoro mokyklėlė. Rašymo elementai“, „Katino Teodoro mokyklėlė. Linijos ir ornamentai“. Vėliau, išmokus teisingai laikyti parkerį, galima duoti sudėtingesnes knygutes: „Katino Teodoro mokyklėlė. Skaičiai“, „Katino Teodoro mokyklėlė. Nuo raidės prie žodžio“, o išmokus raityti raides ir skaičius, bet nelabai gražiai juos jungiant, pagelbės „Katino Teodoro mokyklėlė. Dailyraštis“.

Vienas vaikas mokytojo duotas užduotus atlieka lengvai, o kitam reikia nemažai pastangų, kad užduotis būtų atlikta tinkamai. Šios knygelės puikiai tiks papildomam darbui namuose. Be šių rankos lavinimo knygučių knygyne patogupirkti.lt yra daugiau tokio pobūdžio leidinių. Visus juos galite rasti kategorijoje „Mokomieji leidiniai, pratybos ikimokyklinukams“ skiltyje „Rankos lavinimo užduotys“. Įsigyti knygas internetu labai paprasta. Padėkite savo pirmokėliui išmokti gražiai rašyti.