-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kenneth Martin "Ken" Follett (g. 1949) – Didžiosios Britanijos žurnalistas ir rašytojas, apie dvidešimties trilerių, istorinių ir nuotykinių romanų autorius. Jo knygos išverstos į daugiau kaip 30 kalbų ir visame pasaulyje parduodamos milijoniniais tiražais.


Ken Follett gimė 1949 m. liepos 5 d. Velso sostinėje Kardife, mokesčių inspektorius šeimoje.

Ken Follett knygos

Rasta: 3

Vakaras ir rytas | Ken Follett
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
34,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3

Po karo Follett  šeima gyveno gana sunkiai. Vaikystėje Ken Follett neturėjo televizoriaus, negalėjo nueiti į kino filmą, todėl jo vaizduotę lavino tik knygos. Kai jam buvo 10 metų šeima persikėlė į Londoną. Ten 18 metų jis įstojo į universitetą ir studijavo filosofiją. Studijuodamas niversitete jis susidomėjo politika, įstojo į leiboristų partiją, tuo pat metu sutiko savo žmoną Mariją, o 1968 m. liepos mėnesį jiems gimė sūnus.


1970 m. Ken Follett baigė universitetą bei žurnalistikos kursus, grįžo į Velsą ir pradėjo dirbti laikraštyje 'South Wales Echo". 1973 metais jis su šeima grįžo į Londoną ir dirbo "Evening News". Londone gimė antrasis vaikas - dukra.


Darbas laikraštyje darėsi nuobodus ir K. Follett pradėjo rašyti knygas. Kelerius metus tai buvo tik nepelningas hobis, tačiau 1978 metais jis išleido savo pirmąjį tikrą bestselerį "Eye of the Needle". Knygoje pasakojama apie britų žvalgybą Antrojo pasaulinio karo metais. Romanas buvo labai sėkmingas ir išgarsino Ken Follett visame pasaulyje. Už šią knygą gautos pajamos 1979 m. suteikė galimybę Ken ir Marijai Follett išsinuomoti vilą netoli Nicos, kur jie gyveno tris metus.


Grįžęs iš Prancūzijos Ken Follett susipažįsta su bendrapartiete Barbara Broer ir 1984 m. ją veda.

Literatūrinę veiklą Ken Follett sėkmingai derina su aktyvia veikla leiboristų partijoje. Jo romanai taip pat labai sėkmingi - nuo 1978 m. jis parašė keliolika geriausiai parduodamų knygų, kai kurios iš jų buvo ekranizuotos.


Rašytojas Ken Follett lietuviams jau pažįstamas iš tokių knygų kaip „Baltoji baimė“ (Alma littera, 2007), „Nulio zona“ (Jotema, 2004), „Raktas į Rebeką“ (Jotema, 2003). Autorius išgarsėjo ir daugiausiai rašo trilerius, tačiau tarptautiniu bestseleriu tapęs didžiulis jo kūrinys „Žemės stulpai“ – istorinis romanas.