0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kęstas Kirtiklis

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Kęstas Kirtiklis knygos


Tarp vertės ir poveikio. Apie tariamą humanitarinių mokslų krizę ir jos įveikos būdus | Aldis Gedutis, Kęstas Kirtiklis
  • Leidėjas: Jonas ir Jokūbas


Daugiau
Kaina internetu: 18,79 €
Kaina knygyne: 22,49 €*
Sutaupote: 3.70 € (17%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

Socialinės tikrovės mediacija. Kultūra, politika ir visuomenė | Kęstas Kirtiklis, Renata Šukaitytė

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite


Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Kęstas Kirtiklis vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Kęstas Kirtiklis išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Kęstas Kirtiklis bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Kęstas Kirtiklis – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.