TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Kęstutis Kilinskas knygos

Rasta: 5

Išgyventoji istorija Lietuvoje tarpukariu: vaidmenys, patirtys, vadovėliniai pasakojimai ir atminimo politika | Dangiras Mačiulis, Kęstutis Kilinskas, Vasilijus Safronovas
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
33,59 €
Kaina su kodu: 23,51 €
Turime sandėlyje
Politikai su antpečiais. Civilinės ir karinės valdžios sąveika tarpukario Lietuvoje | Kęstutis Kilinskas
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
26,39 €
Kaina su kodu: 18,47 €
Turime sandėlyje
Vilniaus sargas. Burmistras Konstantinas Stašys | Kęstutis Kilinskas, Leonas Nekrašas, Vilma Bukaitė
-30% su kodu: KALĖDOS
20,03 €
Kaina su kodu: 14,02 €
Turime sandėlyje
Rasta: 5

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Kęstutis Kilinskas vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Kęstutis Kilinskas išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Kęstutis Kilinskas bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Kęstutis Kilinskas – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.