Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Kęstutis Raškauskas – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Kęstutis Raškauskas kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių. Galbūt ir Jūs būsite vienas iš jų?

Kęstutis Raškauskas savo biografijos istoriją papildo ypatinga meile įvairiai literatūrai ir skirtingų žanrų knygoms.

Kęstutis Raškauskas knygos

Rasta: 2

Vytauto Didžiojo universiteto atkūrimas spaudoje ir dokumentuose (1988 m. balandis – 1990 m. rugsėjis) | Kęstutis Raškauskas
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
64,99 €
Kaina su kodu: 58,49 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Lietuvos universiteto tapsmas (1916–1922 m.). Dokumentų rinkinys | Kęstutis Raškauskas
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
79,36 €
Kaina su kodu: 71,43 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 2

Turbūt todėl kūriniai stebina įdomiu stilistikos perteikimu, išskirtiniais pastebėjimais ir nuoširdžiu prisilietimu prie skaitytojo pasąmonės.

Kūryboje juntamas lengvumas, profesionalumas, apgalvotos detalės. Ne visiems autoriams tai pavyksta! Susipažinkite su knygomis, kurios padės atitrūkti nuo realybės ir minčių bei pajusti tikrą skaitymo malonumą.

O geriausia tai, kad visus norimus šio ar kitų autorių kūrinius galite lengvai ir patogiai įsigyti internetu. Pirkti taip paprasta – vos keliais mygtuko paspaudimais, įsidėkite knygą į krepšelį, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu!

„…literatūros uždavinys: pažinti save, pažinti ir suprasti kitą žmogų, patenkinti mūsų sielos grožėjimosi troškimą ir tuo mus žmoninti, kelti ir auklėti.” – Juozas Grušas