Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Mėgstate tapyti pagal skaičius, o gal tik planuojate išbandyti šį laisvalaikio praleidimo būdą? Nors tapybos pagal skaičius rinkiniuose paprastai būna visko, ko reikia, kad procesas būtų malonus, o rezultatas džiuginantis, jums gali prireikti tam tikrų papildomų pagalbinių priemonių.

Rasta: 4

Stalo molbertas |
19,99 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Apsauginis lakas (9 g) |
0,39 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Akrilinis lakas (20 ml) |
1,49 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Blizgus akrilinis lakas, 20 ml |
1,29 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 4

Tapyti galima pasidėjus drobę tiesiog ant stalo, tačiau molbertas yra ta pagalbinė priemonė, kuri suteiks daugiau komforto. Molbertai gali būti pastatomi ant grindų, žemės arba stalo. Jie gali būti sunkūs ir skirti naudoti vidaus patalpose arba lengvi ir patogūs neštis su savimi ten, kur tuo metu norisi tapyti.

Tapydami ant molberto matysite paveikslą iš tinkamo kampo, riešas judės ergonomiškiau, o tapomas paviršius bus stabilus. Be to, molbertas yra patogi vieta paveikslo dažams džiūti. Jis gali būti naudojamas ir kūrybai eksponuoti.

Baigus tapyti paveikslą rekomenduojama padengti jį apsauginiu laku. Akrilinis lakas saugos paveikslą nuo spalvų blukimo ir dulkių. Laku padengto paveikslo spalvos bus ryškesnės, tekstūra vientisa, o paviršius blizgesnis.

Apsauginį laką verta naudoti ir tam, kad paveikslas būtų atsparesnis drėgmei, temperatūros pokyčiams, ultravioletinių spindulių poveikiui, mechaniniams pažeidimams, pelėsiui.

Naudoti akrilinį laką išties nesunku. Tepkite teptuku arba kempine praėjus dienai po tapymo pabaigos. Užtenka vieno ar dviejų lako sluoksnių, kad paveikslas būtų pabaigtas.

Tapybos pagal skaičius rinkiniuose paprastai rasite teptukų, reikalingų pasirinktam paveikslui nutapyti. Jei manote, kad geresnį rezultatą pasiektumėte tapydami kitais teptukais, drąsiai eksperimentuokite, kol atrasite jums labiausiai patinkančius.

Beje, įsigiję tapybos pagal skaičius rinkinį dažniausiai gausite naudojimui jau paruoštą drobę. Aukštos kokybės medvilninė drobė bus padengta gruntu, todėl šios pagalbinės priemonės papildomai įsigyti nereikės.

Atraskite tapybos be jokių rūpesčių malonumą! Rinkitės labiausiai patinkantį paveikslą internetu ir pasinerkite į kūrybinį procesą. Šis užsiėmimas puikiai atpalaiduos, kadangi nereikės jaudintis nei dėl spalvų maišymo, jų derinimo tarpusavyje, nei dėl kompozicijos ar tapybos technikos.

Savo rankomis tapytais paveikslais bus malonu puošti namų erdves ar dovanoti juos artimiesiems. Rinkitės iš įvairiausių temų paveikslų: nuo realistinių natiurmortų ar raminamai nuteikiančių peizažų iki ekspresyvių žmonių portretų ar nuotaiką keliančios animacijos.

Tiesa, verta stebėti akcijas ir išpardavimus, kurių metu tiek populiarūs tapybos pagal skaičius rinkiniai, tiek TOP pagalbinės priemonės kainuoja mažiau.