⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Lavinamieji, mokomieji žaidimai vaikams“ – kategorija, kurioje smagių ir naudingų ugdomųjų priemonių ras tiek tėvai, tiek pedagogai. Mokytis turi būti smagu ir įdomu, o rekomenduojami žaidimai tikrai neleis nuobodžiauti.

Rasta: 179
  1. 2
  2. 3
  3. 4

Lavinamasis stalo žaidimas ALE-HOP |
  • Nemokamas knygos pristatymas
15,29 €
Turime sandėlyje
Garsų malūnas | Jolanta Aleksienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
17,29 €
Turime sandėlyje
Žaidimas „Falling Wall“ |
11,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 179
  1. 2
  2. 3
  3. 4

Žaisdami lavinamuosius žaidimus mažyliai ugdys atmintį, mokysis skaičiuoti, logiškai mąstyti, teisingai tarti garsus ar net eismo taisyklių. Edukaciniai žaidimai vaikams yra labai įvairūs, tad visada galėsite rinktis pagal vaiko lygį ar amžių.

Logopediniai lavinamieji žaidimai padės mokytis sudėtingų garsų, tokių kaip s, š, ž ar r ir l. Vienas tokių yra „Išgirsk, ištark, surask“. Jo tikslas – įtvirtinti taisyklingą garsų s, š, ž, r, l tarimą įvairiose žodžių pozicijose, turtinti vaiko žodyną, lavinti bendravimo įgūdžius, pastabumą ir atmintį. Žaidimas sudarytas iš įvairių kortelių su paveikslėliais ir dviejų lentų.

Edukaciniai žaidimai vaikams padės pažinti pasaulį.

Pavyzdžiui, mokomasis žaidimas „Laikrodis“ smagiu būdu supažindina mažuosius su valandomis. Žaisdami mažyliai mokosi nustatyti valandas analoginiame ir skaitmeniniame laikrodyje bei priskirti joms įvairias dienos metu atliekamas veiklas.

Žaidimas „Ūkininko veikla“ praturtina vaiko žodyną gyvūnų ir specifinių daiktų pavadinimais. Taip pat galime pasiūlyti smagių priemonių, kurios padės pažinti pirkinių krepšelį, metų laikus, žmogaus dėvimus drabužius, profesijas, eismo taisykles, paaiškins kaip elgtis parduotuvėje, turguje, ligoninėje ir kitose vietose.

Ugdomieji žaidimai parengti taip, kad mažyliai lengvai įsitrauktų ir neprarastų dėmesio. Akį traukia spalvingi piešinukai, o smagios užduotėlės, kurias įvykdę vaikai pasijunta nugalėtojais. Taigi, lavinamieji stalo žaidimai suteikia ne tik žinių ir įgūdžių, bet ir daug džiaugsmo.

Žaisdami mokykitės ne tik skaityti, bet ir skaičiuoti! Skaičių žaidimai vaikams būna įvairaus lygio. Mažiesiems skirti tokie, kurie supažindina su skaitmenimis ir pagrindiniais veiksmais, o lavinamieji žaidimai 5 metų vaikams ir vyresniems jau padeda sustiprinti įgytus gebėjimus ir nuobodų mokymąsi pakeisti įdomia bei patrauklia veikla.

„Lavinamieji, mokomieji žaidimai vaikams“ – plati kategorija, kurioje laukia nuotykių labirintai, pažinimo ir atradimo džiaugsmas bei kita smagi veikla. Skaičiai ir raidės, gyvūnai ir veiklos, jausmai ir aplinkinis pasaulis – visa tai pristatoma žaidimų forma, o tai kas smagu, lengviau ir įsisavinama.

Kviečiame įdomius žaidimus pirkti internetu. Juk čia patogu išsirinkti! Be to, pirkti online dar ir naudinga, nes čia pat parduodami ir įdomūs žaidimai vaikams, ir populiarios, naujos ar skaitomiausios knygos suaugusiems ar jaunimui. Akcijų ir išpardavimų metu rasite daug gerų kainų, tad nenuskriausdami piniginės aprūpinsite visą šeimą.