Kalėdinė patogupirkti.lt MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Stalo žaidimai šeimai – nuostabi priemonė, padėsianti turiningai praleisti laiką ir suartinti šeimos narius. Užduotys sudarytos taip, kad patiktų ir suaugusiems, ir vaikams, tad kviečiame internetu įsigyti smagių, o kartais gana netikėtų stalo žaidimų.

Rasta: 128
  1. 1
  2. 2
  3. 3

DIXIT stalo žaidimo papildymas 10 |


Daugiau
Kaina: 14,39 €
Turime sandėlyje

DIXIT stalo žaidimas ODISĖJA |
(5 įvertinimai)


Daugiau
Kaina: 22,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

Žaidimas
  • Leidėjas: Terra Publica


Daugiau
Kaina: 7,99 €
Turime sandėlyje

DIXIT stalo žaidimo papildymas 8 |


Daugiau
Kaina: 14,19 €
Turime sandėlyje

Stalo žaidimas DIXIT Baltic |


Daugiau
Kaina: 22,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Turime sandėlyje

DIXIT stalo žaidimo papildymas 7 |


Daugiau
Kaina: 14,39 €
Turime sandėlyje

SABOTEUR stalo žaidimas |
  • Leidėjas: Brain Games


Daugiau
Kaina: 9,99 €
Turime sandėlyje

DIXIT stalo žaidimo papildymas 9 |


Daugiau
Kaina: 14,39 €
Turime sandėlyje

Stalo žaidimas „galvOK“ |
(1 įvertinimai)
  • Leidėjas: Terra Publica


Daugiau
Kaina: 37,39 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Turime sandėlyje

DIXIT stalo žaidimo papildymas 5 |


Daugiau
Kaina: 14,19 €
Turime sandėlyje

Rasta: 128
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Šeimos stalo žaidimai, kuriuos galite pirkti online, yra labai skirtingi. Šioje kategorijoje talpinami žaidimai kinta, tačiau pateiksime kelis pavyzdžius, kokių smagybių galite rasti interneto parduotuvėje.

Vieni jų turi tradicinę žaidimo lentą, figūrėles ir kauliuką, kurį išridenus reikės paieti iškritusį skaičių langelių. Kas pirmas pasieks finišą, tas ir laimės! Be to, daug tokių žaidimų praturtinti įvairiomis užduotimis, kurias reikia atlikti eigoje.

Tokio tipo pramogų pavyzdžiai yra Vytauto Kandroto sudarytas stalo žaidimas „Apjok Lietuvą“, taip pat to paties autoriaus ir žymaus knygų rašytojo Selemono Paltanavčiaus parengta „Fotomedžioklė“ ir net garsusis „Monopolis“.

Dar vienas stalo žaidimų šeimai tipas – kortų žaidimai. Vienas pavyzdžių, kuriuos rekomenduojame, yra „Bohnanza“. Šiame klasikiniame kortų žaidime dalyviai augina pupeles, renka derlių ir prekiauja norėdami tapti sėkmingais. „Bohnanza“ patinka vyresniems vaikams ir suaugusiems, tad pravers vakarėlių metu.

Šeima gali tapti komanda, o tam suvienys tokie rinkiniai kaip „The Crew“ – misijų vykdymu pagrįstas bendradarbiavimo ir apgaulės žaidimas. Laimėti šį žaidimą galima tik įvykdžius bendras bei individualias užduotis. Norint įveikti įvairius iššūkius, komandai būtina bendrauti. Puiki proga pagerinti santykius, ar ne?

Jei norisi greitesnio žaidimo, kuris privers spiegti, piktintis, skubėti ir juoktis iki ašarų, siūlome gerai žinomą ir mėgiamą „Halli Galli“. Tai greičio ir reakcijos reikalaujanti pramoga, kurioje žaidėjai stengiasi kuo greičiau pamatyti vienodų vaisių derinį ir paspausti skambutį. Žaidimas rekomenduojamas nuo 6 metų ir, įspėjame, sukelia daug emocijų bei triukšmo. Dar keletas smagių ir įdomių žaidimų rekomendacijų skirtingo amžiaus šeimos nariams: „The Mind“, „Planet“, „Icecool“, „Difference“, „Snowman Dice“, „Who Did It?“ ir kt.

Ne mažiau azartiškas ir žaidimas „Mistakos“, kuriame į bokštą reikia statyti kopėčias ir pasistengti, kad tas statinys nesugriūtų!

O gal jūsų šeima mėgsta TV viktorinas? Laikas tokią surengti ir namuose! Tam tereikia įsigyti žaidimą „Kas ir kodėl“, parengtą pagal to paties pavadinimo televizijos laidą. O gal norite geriau pažinti mūsų šalį? Tą padaryti galima keliaujant, arba žaidžiant dinamišką žaidimą „Ypatinga Lietuva“, kuris supažindins su 5 nacionaliniais ir 30 regioninių šalies parkų, jų išskirtinėmis vertybėmis ir populiariausiais lankytinais objektais.

Stalo žaidimai šeimai – kokybiški, įdomūs ir įtraukiantys. Jie padės ištverti ilgus žiemos vakarus, paįvairinti šeimos laisvalaikį ir pagerinti santykius. Naujų žaidimų bei įvairių knygų įsigykite internetu. Norite sutaupyti? Atkreipkite dėmesį į akcijas, kurių metu ir žaidimai, ir skaitomiausios ar naujos knygos kainuoja pigiau.