0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

10 000 kilometrų per Rusiją. Nuo Maskvos iki Vladivostoko (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 3.49 SoldOut

Knygos "10 000 kilometrų per Rusiją. Nuo Maskvos iki Vladivostoko (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knygoje "10 000 kilometrų per Rusiją. Nuo Maskvos iki Vladivostoko" autorius Vidmantas Šmigelskas aprašo savo ir dviejų bičiulių kelionę, prasidėjusią Utenoje ir pasibaigusią už 10 tūkstančių kilometrų.

Septynias laiko juostas kertanti, Maskvą ir Vladivostoką jungianti Transsibiro magistralė keliautojams tapo proga pažinti ne tik Rusijos geležinkelių sistemą, didžiuosius miestus: Irkutską, Chabarovską, Vladivostoką, ar išvysti unikalų Baikalo ežerą, bet ir susipažinti su vietiniais rusais, atrasti visiškai kitokį požiūrį, mąstymą bei tradicijas.

Vidmantas Šmigelskas (g. 1971 m.) - geografas, publicistas, „Anykštos" laikraščio žurnalistas. „10 000 kilometrų per Rusiją" trečioji autoriaus knyga. 2013 m. išleista jo knyga „Kryptis - Rytai" („Mintis"), 2016 m. - „Kur skraido liūdesio lėktuvai" („Versus Aureus").

V. Šmigelsko kelionių aprašymai pasižymi savitu stiliumi, o ir pačios kelionės išties originalios. Autorius nerenka „pliusų" žemėlapyje, stengdamasis aplankyti visas pakeliui pasitaikiusias bažnyčias, tačiau stebi ir fiksuoja aplinką, bando pažinti vietinius žmones. Vėliau ironiškai, nevengdamas pasijuokti tiek iš savęs, tiek iš aplinkos, perteikia savo matymą skaitytojams. V. Šmigelsko kelionių dienoraščiai papildyti enciklopediniais duomenimis, ištraukomis iš pažintinių knygų ir net vietinių, kelionėse perskaitytų laikraščių.


  • Autorius: Vidmantas Šmigelskas
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094421266-BR

Parašykite atsiliepimą apie "10 000 kilometrų per Rusiją. Nuo Maskvos iki Vladivostoko (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie keliones

Vidmantas Šmigelskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "10 000 kilometrų per Rusiją. Nuo Maskvos iki Vladivostoko (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "10 000 kilometrų per Rusiją. Nuo Maskvos iki Vladivostoko (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "10 000 kilometrų per Rusiją. Nuo Maskvos iki Vladivostoko (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "10 000 kilometrų per Rusiją. Nuo Maskvos iki Vladivostoko (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vidmantas Šmigelskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "10 000 kilometrų per Rusiją. Nuo Maskvos iki Vladivostoko (knyga su defektais)" perkama kartu