⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

10-ies minučių meditacija

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2017-09-27 Inga

Labai paprasta ir aiški knyga apie meditacijos techniką


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 5.59 SoldOut

Knygos "10-ies minučių meditacija" aprašymas

Buvęs budistų vienuolis Andy Puddicombe’as, penkiolika metų įvairiuose pasaulio kampeliuose mokęsis medituoti, grįžęs į Jungtinę Karalystę 2004 m. įkūrė Headspace organizaciją turėdamas vieną tikslą – demistifikuoti meditaciją ir padaryti ją prieinamą bei naudingą kuo daugiau žmonių. Andy Puddicombe’as yra pirmasis Jungtinėje Karalystėje pripažintas sąmoningumo meditacijos ekspertas.

Savo knygoje "10-ies minučių meditacija" jis dalijasi paprastais per dešimt metų patikrintais metodais, kaip „būti čia ir dabar“. Jo programa telpa net į labiausiai užgrūstą dienotvarkę ir įrodo, kad 10-ies minučių meditacijos gali iš esmės pakeisti gyvenimą. Moksliškai pagrįsti senovės meditacijos metodai teigiamai veikia daugybę fizinės ir psichinės sveikatos aspektų.

"Meditacija yra ir įgūdis, ir patirtis. Tai reiškia, kad, norint pajusti tikrąją jos vertę, reikia medituoti. Įsivaizduokite draugą, pasakojantį apie nuostabų patiekalą, kurį jis valgė restorane. O dabar įsivaizduokite, kad pats ten nueinate ir paragaujate to paties. Girdėti apie maistą ir valgyti yra dvi visiškai skirtingos sąvokos, tiesa? Taigi, norėdami suprasti meditaciją, turite ją išbandyti. Esu tikras, kad esate patyrę tą jausmą, kai nusipirkęs naują įkvepiančią knygą pasižadi keisti gyvenimą, bet po kelių dienų grįžti prie senų įpročių ir mąstai, kas gi nutiko. Kitas pavyzdys: sėdėdami namie ir skaitydami knygą apie dietas su šokoladinių ledų porcija rankose tikrai nesulieknėsite, kaip ir galvodami apie tai, kas parašyta šioje knygoje, tikrai neatsikratysite savo minčių ir nepatirsite čia aprašytų erdvios galvos pojūčių. Na, galbūt ir bus šiek tiek naudos, bet esmė ta, kad turite daryti pratimus, idant pajustumėte tikrąjį efektą. Iš tiesų, būtent tada, kai padėsite į šalį knygą ir imsitės pratimų, pajusite tikrąjį pokytį. Pasikeitimas bus subtilus ir nematerialus, bet juntamas. Jis apims vis aiškėjantį aplinkos suvokimą, jūs jau nebegalėsite žvelgti į save ir aplinkinius taip, kaip žvelgėte anksčiau. Bet, norint išpešti iš šios knygos kuo daugiau naudos, reikia įsisąmoninti, kad ne viskas, ką iki šiol girdėjote ar skaitėte apie meditaciją, yra teisybė. Kai kurie mitai yra išties įspūdingi. Deja, dauguma populiarių mitų tik sustiprina klaidingą požiūrį, kad daugelis žmonių nori pasikeisti. Tiesą sakant, mes prisirišame prie įsigaliojusio požiūrio kaip prie seno, gerai pažįstamo draugo, su kuriuo gera būti kartu. O norint pokyčių reikia tam tikro atvirumo, noro tyrinėti. Taigi, ši knyga neatsakys į visus jums kilusius klausimus ir nenurodys, kaip mąstyti ir kuo tikėti. Juo labiau ji neišspręs visų jūsų problemų ir nesuteiks neblėstančios laimės. Bet jei esate pasiryžę išbandyti, ši knyga gali visiškai pakeisti jūsų požiūrį į gyvenimą."
Andy Puddicombe

„Sąmoningumas – tai ne karšta neurologijos mokslo tema. Manau, kad šioje knygoje aprašytos technikos būtinos norint išlaikyti sveiką ir aštrų protą. Andy yra gyvas pavyzdys, kaip senovės dėmesio sutelkimo praktika palankiai veikia šiuolaikinę gyvenseną.“
Dr. Elena Antonova, neurologė,King’s College London

„Jeigu būčiau išmokusi šių technikų prieš daugelį metų, jos būtų padėjusios man sunkiausiais gyvenimo momentais... Jaučiuosi ramesnė, švaresnė, labiau patenkinta, mažiau priešinuosi tam, ką gyvenimas gali man pasiūlyti.“
Frances Bentley, Vogue

„Ekspertų ekspertas. Paprastumas – šios technikos pagrindas... jokių mistinių nesąmonių... 10 minučių meditacijos technika yra tiesmuka ir neįtempta.“
The Times

„Tai būdas susidoroti su visais tais dalykais, kuriuos man gali pametėti gyvenimas. O geriausia tai... kad niekada taip kietai nemiegojau.“
Red Magazine

Iš anglų kalbos vertė Violeta Tamašauskienė


  • Autorius: Andy Puddicombe
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090402719

Kiti taip pat domėjosi


2017-09-27

Labai paprasta ir aiški knyga apie meditacijos techniką

Parašykite atsiliepimą apie "10-ies minučių meditacija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie meditaciją

Andy Puddicombe pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "10-ies minučių meditacija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "10-ies minučių meditacija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "10-ies minučių meditacija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "10-ies minučių meditacija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andy Puddicombe tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "10-ies minučių meditacija" perkama kartu