⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

10 minučių meditacija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 7.95 SoldOut

Knygos "10 minučių meditacija" aprašymas

Buvęs budistų vienuolis Andy Puddicombe’as, penkiolika metų įvairiuose pasaulio kampeliuose mokęsis medituoti, grįžęs į Jungtinę Karalystę 2004 m. įkūrė Headspace organizaciją turėdamas vieną tikslą – demistifikuoti meditaciją ir padaryti ją prieinamą bei naudingą kuo daugiau žmonių. Andy Puddicombe’as yra pirmasis Jungtinėje Karalystėje pripažintas sąmoningumo meditacijos ekspertas.

Savo knygoje "10 minučių meditacija" jis dalijasi paprastais per dešimt metų patikrintais metodais, kaip „būti čia ir dabar“. Jo programa telpa net į labiausiai užgrūstą dienotvarkę ir įrodo, kad 10-ies minučių meditacijos gali iš esmės pakeisti gyvenimą. Moksliškai pagrįsti senovės meditacijos metodai teigiamai veikia daugybę fizinės ir psichinės sveikatos aspektų.

"Meditacija yra ir įgūdis, ir patirtis. Tai reiškia, kad, norint pajusti tikrąją jos vertę, reikia medituoti. Įsivaizduokite draugą, pasakojantį apie nuostabų patiekalą, kurį jis valgė restorane. O dabar įsivaizduokite, kad pats ten nueinate ir paragaujate to paties. Girdėti apie maistą ir valgyti yra dvi visiškai skirtingos sąvokos, tiesa? Taigi, norėdami suprasti meditaciją, turite ją išbandyti.
Esu tikras, kad esate patyrę tą jausmą, kai nusipirkęs naują įkvepiančią knygą pasižadi keisti gyvenimą, bet po kelių dienų grįžti prie senų įpročių ir mąstai, kas gi nutiko. Kitas pavyzdys: sėdėdami namie ir skaitydami knygą apie dietas su šokoladinių ledų porcija rankose tikrai nesulieknėsite, kaip ir galvodami apie tai, kas parašyta šioje knygoje, tikrai neatsikratysite savo minčių ir nepatirsite čia aprašytų erdvios galvos pojūčių. Na, galbūt ir bus šiek tiek naudos, bet esmė ta, kad turite daryti pratimus, idant pajustumėte tikrąjį efektą. Iš tiesų, būtent tada, kai padėsite į šalį knygą ir imsitės pratimų, pajusite tikrąjį pokytį. Pasikeitimas bus subtilus ir nematerialus, bet juntamas. Jis apims vis aiškėjantį aplinkos suvokimą, jūs jau nebegalėsite žvelgti į save ir aplinkinius taip, kaip žvelgėte anksčiau. Bet, norint išpešti iš šios knygos kuo daugiau naudos, reikia įsisąmoninti, kad ne viskas, ką iki šiol girdėjote ar skaitėte apie meditaciją, yra teisybė. Kai kurie mitai yra išties įspūdingi. Deja, dauguma populiarių mitų tik sustiprina klaidingą požiūrį, kad daugelis žmonių nori pasikeisti. Tiesą sakant, mes prisirišame prie įsigaliojusio požiūrio kaip prie seno, gerai pažįstamo draugo, su kuriuo gera būti kartu. O norint pokyčių reikia tam tikro atvirumo, noro tyrinėti. Taigi, ši knyga neatsakys į visus jums kilusius klausimus ir nenurodys, kaip mąstyti ir kuo tikėti. Juo labiau ji neišspręs visų jūsų problemų ir nesuteiks neblėstančios laimės. Bet jei esate pasiryžę išbandyti, ši knyga gali visiškai pakeisti jūsų požiūrį į gyvenimą.

Andy Puddicombe

„Sąmoningumas – tai ne karšta neurologijos mokslo tema. Manau, kad šioje knygoje aprašytos technikos būtinos norint išlaikyti sveiką ir aštrų protą. Andy yra gyvas pavyzdys, kaip senovės dėmesio sutelkimo praktika palankiai veikia šiuolaikinę gyvenseną.“
Dr. Elena Antonova, neurologė,King’s College London

„Jeigu būčiau išmokusi šių technikų prieš daugelį metų, jos būtų padėjusios man sunkiausiais gyvenimo momentais... Jaučiuosi ramesnė, švaresnė, labiau patenkinta, mažiau priešinuosi tam, ką gyvenimas gali man pasiūlyti.“
Frances Bentley, Vogue

„Ekspertų ekspertas. Paprastumas – šios technikos pagrindas... jokių mistinių nesąmonių... 10 minučių meditacijos technika yra tiesmuka ir neįtempta.“
The Times

„Tai būdas susidoroti su visais tais dalykais, kuriuos man gali pametėti gyvenimas. O geriausia tai... kad niekada taip kietai nemiegojau.“
Red Magazine

Vertė Violeta Tamašauskienė


  • Autorius: Andy Puddicombe
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094036071

Parašykite atsiliepimą apie "10 minučių meditacija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "10 minučių meditacija", Andy Puddicombe. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Andy Puddicombe su knyga "10 minučių meditacija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "10 minučių meditacija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Andy Puddicombe. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "10 minučių meditacija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "10 minučių meditacija" perkama kartu