0

100 du

  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955605829

Šiuo metu neparduodama

Knygos "100 du" aprašymas
"100 du" - šeštoji Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato poezijos knyga. Šimtas tekstų, kuriuos autorius vadina sonetais - Petrarcos arba Shakespeare'o sonetų modifikacija.


Iš pirmo žvilgsnio - griežtos struktūros 102-ų sonetų rinkinys, tačiau pats autorius prasitarė, kad būtent dėl šios knygos gimimo reikėjo panirti į ribines egzistencines dvasios kertes ir laukti kūrybinio apsėdimo.


 

Naujausia Kęstučio Navako knyga „Privatus gyvulėlių gyvenimas“.

Parašykite atsiliepimą apie "100 du"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą 100 du, kurią skaitytojams dovanoja Kęstutis Navakas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kęstutis Navakas su knyga 100 du jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga 100 du patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kęstutis Navakas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą 100 du palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "100 du" perkama kartu