-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SILUMA

0

Pirkėjų atsiliepimai

100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių berniukams

Kaina internetu: 3,59 €
Kaina knygyne: 7,49 €*
Sutaupote: 3,90 € (53%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 3.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių berniukams" aprašymas

Jeigu mėgsti galvosūkius ir užduotėles – ši knygelė kaip tik tau! Čia galėsi klaidžioti labirintais, šifruoti mįsles ir kodus, ieškoti skirtumų, nupiešti, ko trūksta paveikslėliui. Knygelėje rasi ir atsakymus, tad visuomet galėsi pasitikrinti, ar teisingi buvo tavo spėjimai.

Tačiau tai dar ne viskas! Čia rasi tris skirtingas, tačiau nuotykių kupinas istorijas: apie riterį Chlodvigą iš Brokefėjų karalystės, bliuzą dainuojantį taksi automobilį Eliją ir mažąjį piratą Samą.

Visos užduotėlės susijusios su šių istorijų herojais! Tad jei svajoji nugalėti slibiną, dalyvauti lenktynėse ar išmokti pirato profesijos paslapčių – čiupk knygelę ir kibk į darbą! Tavęs laukia galybė nuotykių, spalvingos iliustracijos ir 150 istorijas papildančių lipdukų!


  • Autorius: Mathilde Paris
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094403293

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių berniukams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių berniukams", kurį pristato Mathilde Paris. Siūlome ne tik išsamų "100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių berniukams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Mathilde Paris. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių berniukams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių berniukams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių berniukams" perkama kartu