-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SILUMA

0

Pirkėjų atsiliepimai

100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių mergaitėms

Kaina internetu: 3,59 €
Kaina knygyne: 7,49 €*
Sutaupote: 3,90 € (53%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 3.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių mergaitėms" aprašymas

Jeigu mėgsti galvosūkius ir užduotėles – ši knygelė kaip tik tau! Čia galėsi klaidžioti labirintais, šifruoti mįsles ir kodus, ieškoti skirtumų, nupiešti, ko trūksta paveikslėliui. Knygelėje rasi ir atsakymus, tad visuomet galėsi pasitikrinti, ar teisingi buvo tavo spėjimai.

Tačiau galvosūkiai – tai dar ne viskas! Juos sieja trys nuostabios istorijos apie mergaites, mėgstančias žirgus ir jojimą! Tad kartu su jomis patirsi begalę nuostabių nuotykių: lankysiesi jojimo klube, dalyvausi varžybose, vyksi į cirką ir sužinosi, kaip prižiūrimi žirgai, o spalvingas knygelės iliustracijas galėsi papildyti daugybe įvairiaspalvių lipdukų – jų čia rasi net 150!


  • Autorius: Mathilde Paris
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094403286

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių mergaitėms"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių mergaitėms", kurį pristato Mathilde Paris. Siūlome ne tik išsamų "100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių mergaitėms" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Mathilde Paris. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių mergaitėms". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių mergaitėms" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "100 įspūdingų nuotykių ir užduotėlių mergaitėms" perkama kartu