0

100 Kinijos stebuklų

  • Nuolaida knygai -53%
4.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 8,49 €
Knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 9.50 € (53%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2013-07-19 Jonas

Kaip už tokią kainą, tai tikrai gera dovana Kinijos gerbėjui. Pakankamai informatyvu.

Informacija

100 Kinijos stebuklų

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 24x35, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9955210427

8.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
Vis daugiau žmonių leidžiasi kelionėn į Kiniją, vis labiau domimasi šia nepaprastai įdomia ir galinga Rytų šalimi. Joje gyvena daugiausia žmonių, jos civilizacija - viena seniausių, jos kultūrinis paveldas - viena turtingiausias...

 

Knyga "100 Kinijos stebuklų" - bandymas praverti duris į viliojantį Rytų pasaulį. Joje pristatomi ne tik Pekinas ar Šanchajus, bet ir mažiau žinomos ir rečiau lankomos Kinijos sritys, išsiskiriančios savo gamtovaizdžio grožiu ir kultūros palikimu.


Knygoje:

* 100 išsamiai aprašytų unikalių Rytų šalies vietovių

* Puikios iliustracijos

* Kinų istorijos, tradicijų ir kultūros paveikslai

ĮŽANGA

ĮŽANGAKinija yra didžiulė šalis, turinti ilgą istoriją. Ji didžiuojasi daugybe pasaulinio garso istorinių paminklų. Jiems priklauso 6400 km. ilgio Didžioji kinų siena - vienas iš septynių pasaulio stebuklų - besitęsianti nuo Šanchajaus perėjos iki Dziaju perėjos, Potalos rūmai Tibete, Mogao olos Dunbuange, Uždraustasis miestas Pekine ir Longmeno akmeniniai urvai Sansi provincijoje. Perėję visus istorijos vingius jie nusipelno būti brangenybėmis, priklausančiomis visai žmonijai, ir todėl Jungtinės Tautos įtraukė juos į Pasaulio kultūros paminklų sąrašą.

Vaizdingas ir paslaptingas Kinijos kraštovaizdis traukia milijonus tyrinėtojų ir keliautojų tiek iš savos šalies, tiek iš užsieno. Gamtos stebuklams priklauso Geltonasis kalnas Anhujuje, Lušano kalnas Dziangsi, Dziudžaigou tarpeklis ir Huanglongo sritis Sičuane, Lidziango upė Guangsi, Vakarų ežeras Džedziange, Tulufano baseinas Sindziange ir Šangri-la apygarda bei Luguhu ežeras Junane. Kerintys gamtovaizdžiai ir savitos kultūros suteikia šiai šaliai dar didesnį žavesį.

Iš tikrųjų Kinijoje esama daugiau vaizdingų gamtos kampelių ir istorinių vietų, negu aprašoma šioje knygoje. Tačiau ir tas šimtas savo akimis pamatyti vertų vietų pateikia panoraminį Kinijos senovinių gyvenviečių, nuostabių gamtovaizdžių ir šiuolaikinių miestų vaizdą. Esame visiškai įsitikinę, kad kiekvienas bus maloniai nustebintas, aplankęs šį platų kraštą, kupiną paslapčių, jėgos ir žavesio.
2013-07-19 Jonas

Kaip už tokią kainą, tai tikrai gera dovana Kinijos gerbėjui. Pakankamai informatyvu.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu