⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

100 Kinijos stebuklų (knyga su defektais)

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2013-07-19 Jonas

Kaip už tokią kainą, tai tikrai gera dovana Kinijos gerbėjui. Pakankamai informatyvu.


2022-08-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "100 Kinijos stebuklų (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Vis daugiau žmonių leidžiasi kelionėn į Kiniją, vis labiau domimasi šia nepaprastai įdomia ir galinga Rytų šalimi. Joje gyvena daugiausia žmonių, jos civilizacija - viena seniausių, jos kultūrinis paveldas - viena turtingiausias...

Knyga "100 Kinijos stebuklų" - bandymas praverti duris į viliojantį Rytų pasaulį. Joje pristatomi ne tik Pekinas ar Šanchajus, bet ir mažiau žinomos ir rečiau lankomos Kinijos sritys, išsiskiriančios savo gamtovaizdžio grožiu ir kultūros palikimu.

Knygoje:

* 100 išsamiai aprašytų unikalių Rytų šalies vietovių
* Puikios iliustracijos
* Kinų istorijos, tradicijų ir kultūros paveikslai

Kinija yra didžiulė šalis, turinti ilgą istoriją. Ji didžiuojasi daugybe pasaulinio garso istorinių paminklų. Jiems priklauso 6400 km. ilgio Didžioji kinų siena - vienas iš septynių pasaulio stebuklų - besitęsianti nuo Šanchajaus perėjos iki Dziaju perėjos, Potalos rūmai Tibete, Mogao olos Dunbuange, Uždraustasis miestas Pekine ir Longmeno akmeniniai urvai Sansi provincijoje. Perėję visus istorijos vingius jie nusipelno būti brangenybėmis, priklausančiomis visai žmonijai, ir todėl Jungtinės Tautos įtraukė juos į Pasaulio kultūros paminklų sąrašą.

Vaizdingas ir paslaptingas Kinijos kraštovaizdis traukia milijonus tyrinėtojų ir keliautojų tiek iš savos šalies, tiek iš užsieno. Gamtos stebuklams priklauso Geltonasis kalnas Anhujuje, Lušano kalnas Dziangsi, Dziudžaigou tarpeklis ir Huanglongo sritis Sičuane, Lidziango upė Guangsi, Vakarų ežeras Džedziange, Tulufano baseinas Sindziange ir Šangri-la apygarda bei Luguhu ežeras Junane. Kerintys gamtovaizdžiai ir savitos kultūros suteikia šiai šaliai dar didesnį žavesį.

Iš tikrųjų Kinijoje esama daugiau vaizdingų gamtos kampelių ir istorinių vietų, negu aprašoma šioje knygoje. Tačiau ir tas šimtas savo akimis pamatyti vertų vietų pateikia panoraminį Kinijos senovinių gyvenviečių, nuostabių gamtovaizdžių ir šiuolaikinių miestų vaizdą. Esame visiškai įsitikinę, kad kiekvienas bus maloniai nustebintas, aplankęs šį platų kraštą, kupiną paslapčių, jėgos ir žavesio.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 24x35, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955210427

Kiti taip pat domėjosi


2013-07-19

Kaip už tokią kainą, tai tikrai gera dovana Kinijos gerbėjui. Pakankamai informatyvu.

Parašykite atsiliepimą apie "100 Kinijos stebuklų (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "100 Kinijos stebuklų (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "100 Kinijos stebuklų (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "100 Kinijos stebuklų (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "100 Kinijos stebuklų (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "100 Kinijos stebuklų (knyga su defektais)" perkama kartu