0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

100 patarimų pradedančiajam mokytojui

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

100 patarimų pradedančiajam mokytojui


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 1.45 SoldOut
Knygos "100 patarimų pradedančiajam mokytojui" aprašymas

Angella Cooze – Svonsio metropolinio universiteto (Velsas) Pedagogikos mokyklos lektorė. Keturių "100 patarimų" serijos knygų autorė.

Mokytojo karjeros pradžia itin sunki. Privaloma ne tik atlikti praktiką, ruoštis pamokoms, rengti užduotis, bet ir lankyti paskaitas, pagaliau ieškotis nuolatinio darbo. Daugeliui tai sukelia stresą. Angella Cooze pateikia vertingų patarimų, kaip ištverti sunkią mokytojo karjeros pradžią.


Knyga "100 patarimų pradedančiajam mokytojui" moko analizuoti savo patirtį, reaguoti į kritiką, planuoti pamokas, rengti susirinkimus, ugdyti mokinių pilietiškumą, vertinti jų žinias ir daug kitų dalykų, būtinų kiekvienam mokytojui.


Ši knyga informatyvi ir naudinga visiems pradedantiesiems mokytojams:

- 100 įkvepiančių patarimų pradedantiesiems mokytojams.

- Kiekvienas patarimas patikrintas ir išbandytas mokykloje praktiškai.

- Patarimai apima viską – nuo užduočių rengimo ir pamokų planavimo iki mokinių įvertinimo ir jų elgesio problemų sprendimo.


Vertė Vitalija Gražienė


  • Autorius: Angella Cooze
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 136
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986166917

Parašykite atsiliepimą apie "100 patarimų pradedančiajam mokytojui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą 100 patarimų pradedančiajam mokytojui, kurią skaitytojams dovanoja Angella Cooze. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Angella Cooze su knyga 100 patarimų pradedančiajam mokytojui jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga 100 patarimų pradedančiajam mokytojui patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Angella Cooze. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą 100 patarimų pradedančiajam mokytojui palikti ir jūs.

 


Dažnai su "100 patarimų pradedančiajam mokytojui" perkama kartu