0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

100 profesionalo patarimų prieš biologijos valstybinį brandos egzaminą

Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "100 profesionalo patarimų prieš biologijos valstybinį brandos egzaminą" aprašymas

Šis leidinys "100 profesionalo patarimų prieš biologijos egzaminą" yra pagalba abiturientui, pasirinkusiam laikyti valstybinį biologijos brandos egzaminą, susisteminti įgytas biologijos žinias, dar kartą prisiminti, kas yra žinotina pagal Valstybinių brandos egzaminų (VBE) programą. Tai glaustas biologijos kurso sąvadas ir patarimai, kaip atlikti užduotis ir įsivertinti žinias. Kodėl šimtas patarimų? Tiek taškų autorės linki abiturientams surinkti per biologijos egzaminą.

Pirmoje knygos dalyje „Pasikartok, įsisąmonink, suprask“ rasite aiškiai išdėstytą informaciją, kuri bus reikalinga pagal konkrečius VBE programos punktų reikalavimus. Taip pat rasite nuorodų sistemą, susiejančią leidinyje pateikiamą informaciją platesniam požiūriui susidaryti. Tai padės įveikti problemų sprendimo ir kitas užduotis. Čia pateikti ir detalūs pagal VBE programą numatomų praktikos darbų aprašymai bei nuorodos į praktikos darbų vaizdo įrašus, parengtus specialiai šiam leidiniui.

Antroje knygos dalyje „Išnagrinėk, kaip atlikti užduotis“ rasite patarimų, kaip perskaityti, išanalizuoti ir suprasti užduo¬tis, kaip atlikti praktikos darbus, interpretuoti duomenis, įveikti kritinio mąstymo užduotis.

Trečioje dalyje „Įsivertink“ pateikti dviejų bandomųjų egzamino variantų – žinių, gebėjimų ir problemų sprendimų – užduotys ir klausimai. Užduotys parengtos atsižvelgiant į VBE matricą, patenkinamą, pagrindinį ir aukštes¬nįjį žinių bei gebėjimų lygius. Knygos "100 profesionalo patarimų prieš biologijos egzaminą" pabaigoje pateikiama pagrindinių biologijos sąvokų rodyklė.

Užduočių atsakymus rasite www.sviesa.lt prie leidinio anotacijos.Parašykite atsiliepimą apie "100 profesionalo patarimų prieš biologijos valstybinį brandos egzaminą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kiti vadovėliai, pagalbiniai leidiniai 10-12 kl.


Dažnai su "100 profesionalo patarimų prieš biologijos valstybinį brandos egzaminą" perkama kartu