0

100 profesionalo patarimų prieš biologijos egzaminą

Kaina internetu: 10,49 €
Kaina knygyne: 11,29 €*
Sutaupote: 0.80 € (8%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

100 profesionalo patarimų prieš biologijos egzaminą

  • Serija: Profesionalo patarimai
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9785430069957

2020-09-30 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "100 profesionalo patarimų prieš biologijos egzaminą" aprašymas

Šis leidinys "100 profesionalo patarimų prieš biologijos egzaminą" yra pagalba abiturientui, pasirinkusiam laikyti valstybinį biologijos brandos egzaminą, susisteminti įgytas biologijos žinias, dar kartą prisiminti, kas yra žinotina pagal Valstybinių brandos egzaminų (VBE) programą. Tai glaustas biologijos kurso sąvadas ir patarimai, kaip atlikti užduotis ir įsivertinti žinias. Kodėl šimtas patarimų? Tiek taškų autorės linki abiturientams surinkti per biologijos egzaminą.

Pirmoje knygos dalyje „Pasikartok, įsisąmonink, suprask“ rasite aiškiai išdėstytą informaciją, kuri bus reikalinga pagal konkrečius VBE programos punktų reikalavimus. Taip pat rasite nuorodų sistemą, susiejančią leidinyje pateikiamą informaciją platesniam požiūriui susidaryti. Tai padės įveikti problemų sprendimo ir kitas užduotis. Čia pateikti ir detalūs pagal VBE programą numatomų praktikos darbų aprašymai bei nuorodos į praktikos darbų vaizdo įrašus, parengtus specialiai šiam leidiniui.

Antroje knygos dalyje „Išnagrinėk, kaip atlikti užduotis“ rasite patarimų, kaip perskaityti, išanalizuoti ir suprasti užduo¬tis, kaip atlikti praktikos darbus, interpretuoti duomenis, įveikti kritinio mąstymo užduotis.

Trečioje dalyje „Įsivertink“ pateikti dviejų bandomųjų egzamino variantų – žinių, gebėjimų ir problemų sprendimų – užduotys ir klausimai. Užduotys parengtos atsižvelgiant į VBE matricą, patenkinamą, pagrindinį ir aukštes¬nįjį žinių bei gebėjimų lygius. Knygos "100 profesionalo patarimų prieš biologijos egzaminą" pabaigoje pateikiama pagrindinių biologijos sąvokų rodyklė.

Užduočių atsakymus rasite www.sviesa.lt prie leidinio anotacijos.

Parašykite atsiliepimą apie "100 profesionalo patarimų prieš biologijos egzaminą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kiti vadovėliai, pagalbiniai leidiniai 10-12 kl.

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys 100 profesionalo patarimų prieš biologijos egzaminą, kurį parašė Inga Viltrakienė, Margarita Purlienė. Siūlome ne tik išsamų 100 profesionalo patarimų prieš biologijos egzaminą aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Inga Viltrakienė, Margarita Purlienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie 100 profesionalo patarimų prieš biologijos egzaminą. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą 100 profesionalo patarimų prieš biologijos egzaminą dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "100 profesionalo patarimų prieš biologijos egzaminą" perkama kartu