Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

1000 architektūros šedevrų

Kaina internetu: 27,99 €
Kaina knygyne: 39,98 €*
Sutaupote: 11,99 € (30%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 27.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "1000 architektūros šedevrų" aprašymas

Knygoje "1000 architektūros šedevrų" pateikiama pasaulio architektūros istorijos apybraiža, pasirinktinai aptariami pastatai, pasakojama pastatų istorija. Dauguma eksponuojamų pastatų yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, pateikiamas garsiausių architektų bibliografinis žinynas, pateikiama pastatų statybos chronologija.


Nuo mitologinio Babelio bokšto laikų žmonės nuolat stengiasi statydinti monumentalius pastatus norėdami įsiamžinti ir iškeldami savo ego. Nuo senųjų zikuratų iki Tadž Mahalo ar Empire State Building, žmonės per amžius demonstruodavo savo galią ręsdami religinius ir pasaulietinius pastatus.

Nebylūs liudininkai, tautų vertybių — ištikimybės, patriotizmo, galios — simboliai, civilizacijų didybės simboliai, šie pastatai tebežavi ir traukia nuolat augančią visuomenę, masinamą šių statinių architektų ir mūrininkų kūrybingumo ir genialumo.

Jų istorinė žinia toli peržengia istorijos ribas perduodama mums pasakojimus apie senovės tautų gyvenimą ir raidą, tereikia pažvelgti į Atėnų Partenoną, daugybę kartų naikintą ir vėl atstatytą, perstatytą, kartotinai naudotą, puldinėtą, griautą ir galiausiai vėl restauruotą.

Ši knyga apie 1000 architektūros šedevrų, parinktų iš viso pasaulio, primena žmonijos istoriją, metodus, stilių ir filosofiją, būtinus per šimtmečius sukurti šitokiai daugybei grožybių, pateikia žinomiausių monumentalių pastatų panoramą bei išryškina jų statytojų aistras. Pagal šiuos didingus statinius skaitytojas gali tyrinėti, kaip keitėsi žmonijos vertybės, ir vertinti šiuos architektūros šedevrus kaip žmonijos triumfą.


Christopheris Pearsonas - meno, architektūros, urbanistikos ir dizaino istorikas. Dėsto meno ir architektūros istorijos ir teorijos kursus Stanfordo universitete, Deiviso Kalifornijos universitete, Santa Clara universitete, Arizonos valstijos universitete, Oregono universitete, Trinitorių universitete (San Antonio) ir Britų Kolumbijos universitete. Jis buvo privataus universiteto Quest Kanadoje steigėjas, šis universitetas rengia meno ir mokslo bakalaurus. Publikuoja darbus apie modernią architektūrą ir skulptūrą. Jo knygos nuolat lieka bestselerių sąrašuose.

Knyga "1000 architektūros šedevrų" tinkama sau akims ir sielai pamaloninti ir puiki dovana bet kokia proga.

  • Autorius: Christopher E. M. Pearson
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 544
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955739586

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "1000 architektūros šedevrų"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Albumai

Christopher E. M. Pearson pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "1000 architektūros šedevrų", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "1000 architektūros šedevrų" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "1000 architektūros šedevrų" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "1000 architektūros šedevrų"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Christopher E. M. Pearson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "1000 architektūros šedevrų" perkama kartu