0

1000 žiniuonės patarimų. Stebuklingos Latvijos žolelės (2-oji laida)

Internetu: 8,99 €
Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (11%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

1000 žiniuonės patarimų. Stebuklingos Latvijos žolelės (2-oji laida)

  • Leidėjas: Ilze Jansone
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 245
  • ISBN ar kodas: 9789984851877

2020-04-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Per 45 savo darbo metus tyrinėjau Pabaltijo tautų silpnėjančios sveikatos priežastis ir sveikatinimo galimybes, to pasėkoje sukūriau savo unikalią sveikatinimo sistemą, kuria naudojantis galima atstatyti bet kurį organą ir visą organizmą bendrai. Mūsų organizmas tai vieningas organizmas, veikiantis tiksliai kaip krumpliaračių sistema, ir jei kokia detalė (organas) išeina iš rikiuotės (sutrinka dėl ligos), mechanizmo bendras darbas sutrinka. Sveikatinimo sistemą sudaro daugiau nei 20 punktų - metodų ir priemonių ir jų panaudojimas kasdieninėje mityboje. Punktai vieni kitus papildo, tačiau juos galima naudoti ir atskirai.

Iš viso per savo darbo metus sukurta daugiau nei 6000 receptų, patys efektyviausi 1000 receptų pateikti šioje knygoje ir to visiškai pakanka kasdieninėms reikmėms, kad būtų užtikrinta gera sveikata.

Ši knyga bus puikus pagalbininkas žmogui, kuris negali patekti pas mane konsultacijoms ir kuriam dėl kažkokių priežasčių negaliu sudaryti individualios sveikatinimo programos.

Receptai padės dar ir tiems, kurie naudojasi mano knygų, kuriose aš dalinuosi savo patirtimi, kaip atstatyti organus ir išlaikyti atgautą sveikatą, patarimais ir nurodymais. Receptai knygoje išdėstyti pagal susirgimus, todėl joje lengva ir patogu orientuotis. Kodėl aš dar sukūriau įvairių receptų be šių, jau minėtų augalų mišinių? Kodėl reikalinga tokia receptų knyga?
Todėl, kad ne visi žmonės susiduria su rimtomis sveikatos problemomis. Kasdieniniam sveikatos palaikymui ir organizmo stiprinimui padeda ir paprasti receptai.

Suprantama, pagrindinė sąlyga - naudojant šiuos receptus būtina atsisakyti cukraus, baltų miltų, druskos ir acto, o kaip maisto priedus naudoti laukinių augalų mišinį SALVEO miltelius.
Nėra neišgydomų ligų ir mūsų Gamtoje yra visko, kad visi organai būtų sveiki. Reikalingos žinios ir noras!

Te padeda Jums Dievas! Žiniuonė, valeologė ir etnobotanikė Jūsų Ilzė Jansonė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu