0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

1001 diena, kuri pakeitė pasaulį

  • Nuolaida knygai -44%
Kaina internetu: 28,99 €
Kaina knygyne: 51,09 €*
Sutaupote: 22.10 € (44%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

1001 diena, kuri pakeitė pasaulį


2021-04-30 28.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "1001 diena, kuri pakeitė pasaulį" aprašymas

Puikiomis nuotraukomis iliustruota "1001 diena, kuri pakeitė pasaulį" - išsami ir informatyvi knyga, pristatanti reikšmingus pasaulio įvykius nuo Didžiojo Sprogimo iki nūdienos, kurie tam tikra linkme kreipė žmonijos vystymąsi.

Atsiverskite ir sužinokite, kas, kada, kodėl ir kam atsitiko tomis lemiamomis istorijos dienomis.


Iš anglų kalbos vertė Aušra Lukšaitė-Lapinskaitė, Ieva Albertavičienė, Danius ZalieckasParašykite atsiliepimą apie "1001 diena, kuri pakeitė pasaulį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą 1001 diena, kuri pakeitė pasaulį, kurią skaitytojams dovanoja Vyr. red. Peter Furtado. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vyr. red. Peter Furtado su knyga 1001 diena, kuri pakeitė pasaulį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga 1001 diena, kuri pakeitė pasaulį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vyr. red. Peter Furtado. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą 1001 diena, kuri pakeitė pasaulį palikti ir jūs.

 


Dažnai su "1001 diena, kuri pakeitė pasaulį" perkama kartu