⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

101 mistinė Lietuvos vieta

14,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 14.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "101 mistinė Lietuvos vieta" aprašymas

Vos pradeda artėti atostogų metas, mes puolame naršyti po egzotiškų šalių svetaines ir ieškoti, ką įdomaus pamatyti tolimuose kraštuose. Tačiau ir Lietuva gali pasiūlyti daugybę įdomybių! Mes turime nuostabią gamtą, piliakalnius, dvarus bei ežerus! Ir jie skirti ne tik akims paganyti ar maloniai pasivaikščioti. Dauguma tokių vietų apgaubtos neįtikėtinomis legendomis bei vietinių žmonių pasakojimais. Autorė Indrė Večerskienė sudarė knygą „101 mistinė Lietuvos vieta“, kuri atskleis įdomių faktų apie mūsų šalį bei jos vietoves.

Lietuvos šiaurėje svečių laukia Biržų miestas. Čia rasite ir ilgiausią medinį tiltą per ežerą, ir nuostabų parką, ir Biržų pilį. O ji turi labai įdomią legendą. Sakoma, kad atstatant pilį vienas jos kampas vis sugriūdavo. Po kelių bandymų jį atstatyti, darbininkai patarimo kreipėsi į vietinį senolį, kuris patarė per pilnatį privilioti jaunavedžius ir juos tame kampe užkasti. Taip buvo ir padaryta, o Biržų pilis atlaikė karus bei negandas.

Tokių ir panašių legendų knygoje surinkta apie daugiau nei šimtą Lietuvos vietų. Ir kalbama ne tik apie pilis! Pavyzdžiui, Zarasų rajone yra ežeras Ilgis. Prieš daugiau nei penkiasdešimt metų, vieną naktį pro jį namo motociklu važiavo du jaunuoliai. Ant tiltelio jie pamatė švytinčią mergaitę. Vėliau paaiškėjo, kad tai buvo mergelės Marijos apsireiškimas ir nuo tada Ilgio ežerą lanko tikintieji. Beje, sovietmečiu tą daryti reikėjo paslapčia, o nuolat statomus kryžius kolūkio pirmininkas liepė griauti.

„101 mistinė Lietuvos vieta“ pasakoja apie velnio neštus ir pamestus akmenis, gamtos stebuklus, kurie gali išpildyti norus, paslaptingus medžius, po kuriais žymūs istorijos veikėjai slėpė lobius. Taip pat sužinosite apie vietas, kuriose jaučiama neįprasta energija, dvarus, kuriuose vaidenasi arba tiesiog norisi susukti gerą siaubo filmą. O kur dar įdomi legenda apie dvarininką, per kurio laidotuves trenkė Perkūnas ir po kalnu nugarmėjo visas dvaras su gyventojais. Kur tas kalnas ir kas buvo dvarininkas? Sužinosite knygoje!

Indrės Večerskienės sudaryta knyga „101 mistinė Lietuvos vieta“ – įkvėps keliauti, o aplankytos vietos, sužinojus visus mitus, legendas bei pasakojimus, jau nebeatrodys įprastai. Kas ten žino, gal pavyks ir vieną kitą vaiduoklį sutikti. Panašu, kad Lietuvoje jų turime daug!


  • Autorius: Indrė Večerskienė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 11x16, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094841491

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "101 mistinė Lietuvos vieta"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kelionių vadovai po Lietuvą

Indrė Večerskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "101 mistinė Lietuvos vieta", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "101 mistinė Lietuvos vieta" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "101 mistinė Lietuvos vieta" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "101 mistinė Lietuvos vieta"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Indrė Večerskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "101 mistinė Lietuvos vieta" perkama kartu