0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

111 DUK apie treniruotes

Kaina internetu: 16,49 €
Kaina knygyne: 17,49 €*
Sutaupote: 1.00 € (6%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-01-31 16.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "111 DUK apie treniruotes" aprašymas

Andrius Pauliukevičius – Europos kultūrizmo čempionas, sportininkas, treneris, populiarių knygų apie treniruotes, mitybą, motyvaciją autorius. Šeštoje savo knygoje „111 DUK apie treniruotes“ jis aiškina, kaip pasiruošti treniruotėms, ar būtina pasitikrinti sveikatą ir ar būtinai reikia samdyti trenerį, kaip sportuoti efektyviai, kokie pratimai naudingiausi skirtingoms kūno dalims, ką valgyti ir kaip ilsėtis. Paprastai, aiškiai ir žaismingai Andrius Pauliukevičius dalijasi informacija, kurią pats patikrino ir išbandė treniruočių salėse.

111 klausimų ir tiek pat atsakymų apie treniruotes, mitybą, svorio kontrolę ir motyvaciją.

Ar galiu visavertiškai treniruotis namie?
Kaip pasirinkti trenerį? Ar tikrai negaliu be jo apsieiti?
Kaip riebalus paversti raumenimis?
Kada daryti tempimo pratimus?
Ar mirties trauka ir pritūpimai platina taliją?
Kuris kardiotreniruoklis yra veiksmingiausias?
Man sunku prisiversti eiti į treniruotę. Ką daryti?
Kiek kartų per dieną ir ką sportuojantis žmogus turi valgyti?
Ar galiu treniruotis, jei mano stuburas iškrypęs?
Kaip sunkumų kilnojimas veikia moters figūrą?

„Gali atrodyti, kad jei parašei bent porą knygų, trečioje nieko naujo nepasakysi. Tikriausiai taip ir būtų, jei toliau nesimokytum ir nebandytum naujų dalykų. O aš nuolat mokausi, skaitau ir bandau savo kailiu. Rašydamas pirmą knygą turėjau 12-os metų kultūrizmo varžybų ir 10-ies metų trenerio darbo patirtį. Rašydamas šią, jau šeštą, – 18-os metų varžybų, 16-os metų trenerio ir 3-ejų metų galiūnų sporto patirtį. Tad mano patirtis bei suvokimas yra gilesni, nei buvo.
Knygoje yra naudingų žinių ir pradedančiajam, kuris dar tik galvoja pirmą kartą apsilankyti treniruoklių salėje, ir jau patyrusiam kilnotojui, kurio kitas žingsnis galėtų būti startas kurios nors geležinės sporto šakos varžybose.
Šioje knygoje kalbu tik apie jėgos ir kardiotreniruotes. Pats jomis užsiimu jau 20 metų ir tai dalykas, kurį geriausiai išmanau.
Mėgėjiškas kultūrizmas efektyviau nei bet kuri kita sporto šaka leidžia koreguoti svorį, kūno linijas ir sveikatos rodiklius. Kultūrizmo principai unikalūs, nes galima rasti būdą treniruotis patyrus bet kokią traumą – nuo įpjauto piršto iki stuburo išvaržos.
Treniruotės su svoriais gali atrodyti paprastos, kol nesigilini. Atrodo, atėjai į salę, paėmei gelžgalį ir keli, kiek sveikata leidžia. Tik sveikata ilgai to daryti neleis, nes reikia žinoti, kaip kelti, kiek kartų kelti, kaip dažnai kelti. Reikia žinoti, ką valgyti prieš treniruotę, kad turėtumėte jėgų kelti, ir ką valgyti po jos, kad galėtumėte atsistatyti. Reikia žinoti, kada kilnoti nereikia ir kada kilnojimas gali padaryti ilgalaikės žalos sveikatai.
Ši knyga yra apie tai, kaip treniruotes paversti kuo efektyvesnėmis ir pasiekti geriausią rezultatą. O geras rezultatas dažnai susideda iš daugybės smulkmenų, kurias čia aptariau ir dar paaiškinau, kodėl yra efektyviau daryti vienaip, o ne kitaip.“

Andrius PauliukevičiusParašykite atsiliepimą apie "111 DUK apie treniruotes"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie sportą

Andrius Pauliukevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "111 DUK apie treniruotes", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "111 DUK apie treniruotes" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "111 DUK apie treniruotes" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "111 DUK apie treniruotes"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrius Pauliukevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "111 DUK apie treniruotes" perkama kartu