0

111 patarimų jūsų sodui

Turime sandėlyje
Informacija

111 patarimų jūsų sodui

  • Leidėjas: Katikauga
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 98
  • ISBN ar kodas: 9789955685098

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Turbūt nerastume pasaulyje žmogaus, kuris būtų abejingas besiskleidžiančio gėlės žiedo grožiui ir aromatui, medžių lapų šlamėjimui... Šiuolaikinis žmogus vis dažniau gręžiasi į gamtą suvokdamas, kad visa tai, kas iš tiesų vertinga, slypi būtent žaliajame stebuklų pasaulyje.

Nusprendusiems susikurti mažytį rojų kyla nemažai rūpesčių ir dėl kelių lysvių daržovių, ir dėl didžiulio japoniško stiliaus tvenkinio. Tiek pradedančiam sodininkui, tiek mėgėjui gėlių augintojui išties sunku rasti atsakymus į visus rūpimus klausimus.


„111 patarimų Jūsų sodui" - leidinys visiems tiems, kam kyla klausimų ir sunkumų auginant gėles, kitus dekoratyvinius augalus, vaismedžius, vaiskrūmius, daržoves ar kovojant su kenkėjais ir ligomis. Čia rasite atsakymus į 111 aktualiausių klausimų. Kiekvienas jų - tai aiškus ir trumpas patarimas ar pamokymas, padėsiantis nesunkiai išspręsti vieną ar kitą problemą, susijusią su žaliaisiais bičiuliais.

Atsikratę rūpesčių galėsite džiaugtis nuostabia grožio ir ramybės oaze, maloniai joje leisti laisvalaikį vieni, su šeima ar bičiuliais.


Turinys


Sodo apilinka / 5

Pasirūpinkime vaismedžiais / 18

Rūpesčiai darže / 34

Žydintis sodas / 50

Gėlės mūsų sode / 67

Vejos priežiūra / 81

Vandens telkiniai / 90

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu