0

Pirkėjų atsiliepimai

123 graži Lietuva

Kaina: 10,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 10.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "123 graži Lietuva" aprašymas

Fotografo, keliautojo ir rašytojo Vytauto Kandroto nuotraukų albumas „123 graži Lietuva“ – tai duoklė mūsų šalies grožiui. Tai tiek lietuviams, tiek užsienio svečiams apie Lietuvą pasakojanti knyga.


Albume „123 graži Lietuva“ rasite 123 nuotraukas iš paukščio skrydžio – jos darytos iš lėktuvo, oro baliono, naudojantis dronu arba nuo įvairių aukštų konstrukcijų, pastatų, bokštų. Albume ne tik gražiausių šalies vietovių, miestų, kaimų nuotraukos, bet ir trumpi, informatyvūs tų vietų aprašymai. Vos keli sakiniai apie kiekvieną nuotrauką padeda geriau suprasti istorinę kiekvienos vietos reikšmę, jos išskirtinumą ir savitumą.

Lietuvos grožis įvairiais metų laikais, skirtingose vietose. Vartant albumą „123 graži Lietuva“ pamatysite gražiausius Lietuvos kampelius, kuriuos, galbūt, verta aplankyti ir pamatyti gyvai.


Čia rasite stogais raudonuojantį Vilniaus senamiestį, svetingąją Juodkrantę, didįjį Radviliškio geležinkelio mazgą, raštuotas Suvalkijos lygumas, Lietuvos liaudies buities muziejaus Rumšiškėse vaizdus ir daugybę kitų vietų, kurias didžiuodamiesi lietuviai noriai rodo turistams ir mielai lanko su šeimomis. Kadangi visos vietos užfiksuotos iš aukščiau nei įprasta matyti paprasta akimi, stebina atsiskleidžiantis platesnis nematytas vaizdas.


Puiki dovana ir pasididžiavimo verta knyga „123 graži Lietuva“ pakylės aukščiau kasdienybės ir padės kitaip pažvelgti į nepaprastą Lietuvos grožį.


Vytautas Kandrotas –  fotografas, keliautojas, daugiau nei 20 įvairių leidinių sudarytojas ir bendraautorius. Pats sudarė ir sukonstravo tris „pop-up“ knygas vaikams: „Lietuvos gamta“, „Lietuvos istorija“, „Lietuviška abėcėlė“. Parašė dvi knygas vaikams – „Laikrodžių istorijos“ (2011) ir „Meškų pasakos“ (2009), neseniai išleido knygą paaugliams „Dovis prieš Dovį, kurią pasirašė slapyvardžiu – Vytautas Key.

Rašytojas augina du vaikus ir domisi labai įvairiomis sritimis – fotografuoja dronu, keliauja, o knygas rašo, nes galvoje nuolat knibžda daugybė minčių ir istorijų. „Visad skaičiau ne pagal savo amžių, – prisipažįsta autorius. – Įdomiausios būdavo tos knygos, kurias skaitydavo vyresni draugai.“

Autoriaus sudarytos knygos: „Lietuvos dvarai ir pilys“ (kartu su dr. I. Veliute), „Iškylos Lietuvoje. Kelionės ir receptai“, „Po Lietuvą su šeima“, „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“, „Įdomiausios kelionės po Lietuvą aktyviai“, „Lietuva. 100 vietų, kurias turite pamatyti“, „Lithuania travel guide“ ir kt.


Tas pats leidinys anglų kalba.


  • Autorius: Vytautas Kandrotas
  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 204
  • Formatas: 23x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094731013

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "123 graži Lietuva"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Albumai apie Lietuvą

Vytautas Kandrotas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "123 graži Lietuva", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "123 graži Lietuva" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "123 graži Lietuva" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "123 graži Lietuva"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Kandrotas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "123 graži Lietuva" perkama kartu