0

123 graži Lietuva

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

123 graži Lietuva

  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 23x26, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 204
  • ISBN ar kodas: 9786094731013

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Fotografo, keliautojo ir rašytojo Vytauto Kandroto nuotraukų albumas „123 graži Lietuva“ – tai duoklė mūsų šalies grožiui. Tai tiek lietuviams, tiek užsienio svečiams apie Lietuvą pasakojanti knyga.


Albume „123 graži Lietuva“ rasite 123 nuotraukas iš paukščio skrydžio – jos darytos iš lėktuvo, oro baliono, naudojantis dronu arba nuo įvairių aukštų konstrukcijų, pastatų, bokštų. Albume ne tik gražiausių šalies vietovių, miestų, kaimų nuotraukos, bet ir trumpi, informatyvūs tų vietų aprašymai. Vos keli sakiniai apie kiekvieną nuotrauką padeda geriau suprasti istorinę kiekvienos vietos reikšmę, jos išskirtinumą ir savitumą.

Lietuvos grožis įvairiais metų laikais, skirtingose vietose. Vartant albumą „123 graži Lietuva“ pamatysite gražiausius Lietuvos kampelius, kuriuos, galbūt, verta aplankyti ir pamatyti gyvai.


Čia rasite stogais raudonuojantį Vilniaus senamiestį, svetingąją Juodkrantę, didįjį Radviliškio geležinkelio mazgą, raštuotas Suvalkijos lygumas, Lietuvos liaudies buities muziejaus Rumšiškėse vaizdus ir daugybę kitų vietų, kurias didžiuodamiesi lietuviai noriai rodo turistams ir mielai lanko su šeimomis. Kadangi visos vietos užfiksuotos iš aukščiau nei įprasta matyti paprasta akimi, stebina atsiskleidžiantis platesnis nematytas vaizdas.


Puiki dovana ir pasididžiavimo verta knyga „123 graži Lietuva“ pakylės aukščiau kasdienybės ir padės kitaip pažvelgti į nepaprastą Lietuvos grožį.


Vytautas Kandrotas –  fotografas, keliautojas, daugiau nei 20 įvairių leidinių sudarytojas ir bendraautorius. Pats sudarė ir sukonstravo tris „pop-up“ knygas vaikams: „Lietuvos gamta“, „Lietuvos istorija“, „Lietuviška abėcėlė“. Parašė dvi knygas vaikams – „Laikrodžių istorijos“ (2011) ir „Meškų pasakos“ (2009), neseniai išleido knygą paaugliams „Dovis prieš Dovį, kurią pasirašė slapyvardžiu – Vytautas Key.

Rašytojas augina du vaikus ir domisi labai įvairiomis sritimis – fotografuoja dronu, keliauja, o knygas rašo, nes galvoje nuolat knibžda daugybė minčių ir istorijų. „Visad skaičiau ne pagal savo amžių, – prisipažįsta autorius. – Įdomiausios būdavo tos knygos, kurias skaitydavo vyresni draugai.“

Autoriaus sudarytos knygos: „Lietuvos dvarai ir pilys“ (kartu su dr. I. Veliute), „Iškylos Lietuvoje. Kelionės ir receptai“, „Po Lietuvą su šeima“, „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“, „Įdomiausios kelionės po Lietuvą aktyviai“, „Lietuva. 100 vietų, kurias turite pamatyti“, „Lithuania travel guide“ ir kt.


Tas pats leidinys anglų kalba.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu