0

13 menininkių, kurias dera žinoti

  • Nuolaida knygai -35%
Kaina internetu: 10,99 €
Kaina knygyne: 16,79 €*
Sutaupote: 5.80 € (35%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

13 menininkių, kurias dera žinoti

  • Leidėjas: Modernaus meno centras
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 24x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9786098136098

2020-10-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "13 menininkių, kurias dera žinoti" aprašymas

Knyga "13 menininkių, kurias dera žinoti" skirta vaikams nuo 8 metų ir visiems vyresniems.


Šioje knygoje pristatomos 13 didžiųjų menininkių. Sužinosite, apie ką šios moterys svajojo ir kaip joms pavyko įkūnyti savo svajones.

Knygoje "13 menininkių, kurias dera žinoti" pasakojama, kur ir kada jos gyveno ir kokias idėjas perteikė savo kūryboje. Beveik visos sulaukė pripažinimo dar būdamos gyvos. Kalbant apie menininkus, juo labiau apie moteris, tai nėra savaime suprantama. Aišku, susipažinsite ir su svarbiausiais jų darbais. Paskui galėsite atsakyti į keletą klausimų, o gal šios menininkės ir jus paskatins kurti...


Laiko juosta rodo, kas svarbaus vyko pasaulyje ir Lietuvoje tuo metu, kai gyveno šios menininkės. O paskutiniuose puslapiuose paaiškinami terminai, kurie tekste pažymėti žvaigždute*.


Vertė iš vokiečių kalbos Dalia Kižlienė, iš anglų kalbos Tomas Čepaitis

Parašykite atsiliepimą apie "13 menininkių, kurias dera žinoti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys 13 menininkių, kurias dera žinoti, kurį parašė Bettina Schümann. Siūlome ne tik išsamų 13 menininkių, kurias dera žinoti aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Bettina Schümann. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie 13 menininkių, kurias dera žinoti. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą 13 menininkių, kurias dera žinoti dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "13 menininkių, kurias dera žinoti" perkama kartu