0

13 tamsaus lietuviško verslo paslapčių (2-as papildytas leidimas)

  • Nuolaida knygai -21%
  • Nemokamas knygos pristatymas
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina Internetu: 15,99 €
Kaina Knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-11-15 Zivile

Sveiki, ar bus knyga audioformatu?

Informacija

13 tamsaus lietuviško verslo paslapčių (2-as papildytas leidimas)

  • Leidėjas: Šviesos takas
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 544
  • ISBN ar kodas: 9786099566351

2020-08-31 15.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

„13 tamsaus lietuviško verslo paslapčių“ – knyga, praskleidžianti Lietuvos verslo užkulisius ir atsakanti į klausimą, kas iš tiesų valdo šalį.


Dailius Dargis – ne vienos bestseleriu tapusios knygos autorius. Jis pasakoja istorijas, kurių veikėjai norėtų, kad jos liktų nebylios. Autorius teigia, kad ir atidavęs leidyklai „13 tamsaus lietuviško verslo paslapčių“ rankraštį, išsyk susilaukė ne vieno dviprasmiško skambučio – jis įsitikinęs, kad kai kurios visuomenės grupės buvo suinteresuotos, jog ši knyga nepasiektų skaitytojų. Kodėl?


Žmones visuomet domino klausimas, kas yra tikrasis valstybės elitas. Dažnai smalsumą patenkina spaudoje vis pasirodančios neįtikinančios, paviršutiniškos schemos, kurios apsiriboja tam tikrų verslo ir politikos ryšių aprašymu. Tačiau Dailius Dargis knygoje „13 tamsaus lietuviško verslo paslapčių“ leidžiasi tyrinėti tamsiausių, ant nusikaltimo ribos balansuojančių verslo užkulisų. Per pusantrų metų jis susipažino su daugiau kaip 30 tūkst. dokumentų ir susitiko su puspenkto šimto respondentų – visa tai vainikavo knyga, kurioje apie šešėlinę didžiųjų žaidėjų veiklą pasakoja tokie žmonės kaip Artūras Zuokas, Artūras Paulauskas, Gitanas Nausėda, garsiųjų „Stiklių“ įkūrėjai, statybų kompanijos „Mitnija“ įkūrėjo našlė Violeta Gureckienė ir gausybė kitų.


Neseniai įvykę korupcijos ir politinės įtakos pirkimo skandalai pagilino niekad neužgyjančią valstybės piktžaizdę, tačiau Dailiaus Dargio knyga atskleis, kad tai – tik ledkalnio viršūnė. „Lietuviškasis „Kortų namelis“ – taip būtų galima apibūdinti naująją jo knygą. Čia be užuolankų pasakojama, kaip veikia stambiausias Lietuvos verslas ir kokie jo santykiai su valstybės bei valdžios institucijomis. Už blizgaus visuomenės galingųjų gyvenimo slepiasi intrigos, spaudimas partneriams, susidorojimas su konkurentais, valstybės institucijų išnaudojimas. Faktai šokiruoja.


Dailius Dargis – lietuvių rašytojas ir žurnalistas. Gimė Kaune, studijavo socialinius mokslus, o nuo 1995 m. dirba svarbiausiose Lietuvos žiniasklaidos priemonėse – jo straipsnių galima rasti tiek spaudos puslapiuose, tiek internetiniuose portaluose. 2010 m.  pirmą kartą debiutavo kaip rašytojas - atskleidė  Daktarų šeimos paslaptis. Ši knyga susilaukė itin dielio susidomėjimo - buvo išpirkta 50 tūkst. jos egzempliorių. Paskatintas pirmosios knygos sėkmės, jis tęsė pradėtą dokumentinės žurnalistikos tyrimą – netrukus pasirodė keletas knygų, skirtų lietuviškajai mafijai. Šiandien parduota per 100 tūkst. Dailiaus Dargio knygų, kai kurios jose pasakojamos istorijos buvo ekranizuotos. Šiandien be Dailiaus Dargio neįsivaizduojamos laidos ir diskusijos, kuriose svarstomos garsiausios šalį sukrėtusios kriminalinės bylos.

2019-11-15

Sveiki, ar bus knyga audioformatu?

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu