⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

1413 m. Horodlės aktai / Akty Horodelskie z 1413 roku: dokumentai ir tyrinėjimai

7,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-09 Elvyra

Kaip tik dabar įkopiau į Lietuvo viduramžius. Šnekuosi su Odrovonžais. Ne visi nori pasirodyti. Pabėgo ir Visgirda. Gal pabėgo Suvalkijon, pasikeitė niek pavardės raides, raidą į praleido, ,o s iškeitė į z ir apsigyveno Kazlų Rūdos kaimutyje. O darar, ko gero , surasiu Jūsiškėj knygoj. Ačiū.


2022-12-31 7.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "1413 m. Horodlės aktai / Akty Horodelskie z 1413 roku: dokumentai ir tyrinėjimai" aprašymas

Lietuvos istorijos institute parengta publikacija "1413 m. Horodlės aktai" (serija "Lietuvos užsienio politikos dokumentai. XIII - XVIII a." ).

Skelbiami ir analizuojami trys dokumentai, kuriuose buvo patvirtinti Lenkijos ir Lietuvos vadovų, Lenkijos karaliaus ir Lietuvos aukščiausiojo kunigaikščio Vladislovo Jogailos ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto Kęstutaičio, bei dviejų valstybių politinių bendruomenių atstovų suvažiavime Horodlėje 1413 m. spalio 2 d. priimti susitarimai.
Horodlės aktai, kuriais buvo iš naujo apibrėžti Lenkijos ir Lietuvos santykiai, keitė politinių jėgų išsidėstymą Vidurio Rytų ir Rytų Europoje, taip pat davė impulsą formuotis naujoms politinėms Lenkijos ir Lietuvos bajorų bendruomenėms Jogailaičių valdomoje erdvėje.Kiti taip pat domėjosi


2021-08-09

Kaip tik dabar įkopiau į Lietuvo viduramžius. Šnekuosi su Odrovonžais. Ne visi nori pasirodyti. Pabėgo ir Visgirda. Gal pabėgo Suvalkijon, pasikeitė niek pavardės raides, raidą į praleido, ,o s iškeitė į z ir apsigyveno Kazlų Rūdos kaimutyje. O darar, ko gero , surasiu Jūsiškėj knygoj. Ačiū.

Parašykite atsiliepimą apie "1413 m. Horodlės aktai / Akty Horodelskie z 1413 roku: dokumentai ir tyrinėjimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "1413 m. Horodlės aktai / Akty Horodelskie z 1413 roku: dokumentai ir tyrinėjimai", Jūratė Kiaupienė, Lidia Korczak. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jūratė Kiaupienė, Lidia Korczak su knyga "1413 m. Horodlės aktai / Akty Horodelskie z 1413 roku: dokumentai ir tyrinėjimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "1413 m. Horodlės aktai / Akty Horodelskie z 1413 roku: dokumentai ir tyrinėjimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jūratė Kiaupienė, Lidia Korczak. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "1413 m. Horodlės aktai / Akty Horodelskie z 1413 roku: dokumentai ir tyrinėjimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "1413 m. Horodlės aktai / Akty Horodelskie z 1413 roku: dokumentai ir tyrinėjimai" perkama kartu