0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

1569 m. Liublino unija ir Lietuva

Kaina internetu: 10,59 €
Kaina knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

1569 m. Liublino unija ir Lietuva


2021-06-30 10.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "1569 m. Liublino unija ir Lietuva " aprašymas

Nuo Liublino unijos sudarymo mus skiria ilgi 450 metų. 1569 m. liepos 1 d. dviejų valstybių – Lenkijos Karalystės ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės – atstovai Liublino Seime atnaujino unijos sutartį ir sukūrė naują sudėtinę valstybę – Abiejų Tautų Respubliką. Ši Ankstyvųjų naujųjų laikų valstybė, tapo viena ilgiausiai, 226 metus, egzistavusių tokio tipo unijos būdu sukurtų Europos valstybių.

Knygoje "1569 metų Liublino unija ir Lietuva" pateikiama istorijos šaltiniais ir šiuolaikinių istorikų tyrimais pagrįsta Lietuvos ir Lenkijos unijų istorijos trumpa svarbiausių įvykių apžvalga, aptariamos 1569 m. Liublino unijos sudarymo aplinkybės, unijos dokumento teksto vertimas į lietuvių kalbą. Aiškinamasi, kodėl XVI a. sudėtinę valstybę sukūrusių tautų-paveldėtojų istorinėse atmintyse susiklostė skirtingi Liublino unijos vaizdiniai, Lietuvos istorija besidomintiems skaitytojams suteikiama galimybė susikurti savą unijos sampratą ir interpretaciją.Parašykite atsiliepimą apie "1569 m. Liublino unija ir Lietuva "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvos istorija

Jūratė Kiaupienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą 1569 m. Liublino unija ir Lietuva , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos 1569 m. Liublino unija ir Lietuva aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos 1569 m. Liublino unija ir Lietuva už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą 1569 m. Liublino unija ir Lietuva ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Kiaupienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "1569 m. Liublino unija ir Lietuva " perkama kartu