0

Pirkėjų atsiliepimai

16 gydančių istorijų. Kai gyvenimas užknisa

3.9
(7 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 9,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-08-27 Loreta

Puiki knyga, kuri parašyta lengvai, suprantamai. Labai rekomenduoju tiems kas išgyvena sunkius laikus ir tiems, kas savo aplinkoje turi tokių žmonių.


2022-07-31 9.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "16 gydančių istorijų. Kai gyvenimas užknisa " aprašymas

Rasa Borodina debiutavo su patarimų ieškantiems darbo žmonėms knyga „Karjeros guru: kaip susirasti svajonių darbą“. Antroji autorės knyga „16 gydančių istorijų: kai gyvenimas užknisa“ yra visiškai kitokia. Joje rasite šešiolika tikrų, jautrių, vilties suteikiančių istorijų apie žmones, kurie patyrė didžiulius gyvenimo sunkumus, nusirito į patį dugną, bet vis tiek sugebėjo atsitiesti.

Rasa Borodina istorijas savo knygai kaupė ne vienerius metus. Kai kuriuos žmones ji pažinojo iš seniau, kitus sutiko atsitiktinai, pavyzdžiui, keliaudama traukiniu. Visi knygos herojai buvo visiškai atviri ir savo istorijomis su skaitytojais dalinosi neslėpdami juodžiausių gyvenimo periodų. Jie apnuogino sielą tam, kad pasakytų, jog įmanoma išsikapstyti iš juodžiausios duobės ir visada yra dėl ko gyventi.

Visi knygos „16 gydančių istorijų: kai gyvenimas užknisa“ herojai labai skirtingi. Jų patirti dalykai taip pat labai įvairūs. Rasa Borodina su pašnekovais kalbėjosi apie pogimdyvinę depresiją, bandymus nusižudyti, priklausomybę nuo alkoholio ir narkotikų, smurtą, terorą, artimo žmogaus netekties sukeltą depresiją ar toksišką vaikystę.

Knygos veikėjai atvirai papasakojo apie savo nuosmukį, gyvenimą pasiekus dugną, bet taip pat pasidalino ir patirtimi, kaip pavyko išsikapstyti, bei kaip sekasi dabar. Daugelis pašnekovų gyvenimą ir santykius su žmonėmis ėmė vertinti stipriau.

Rasa Borodina savo knyga „16 gydančių istorijų: kai gyvenimas užknisa“ siekia įkvėpti tuos, kuriems nebesinori gyventi, kenčiančius nuo priklausomybių, tuos, kurie dažnai panyra į liūdesį, nemato gyvenimo prasmės. Taip pat istorijos skirtos ir tiems, kuriems rūpi kiti žmonės, kurie nori suprasti, ką jaučia asmenys atsidūrę užribyje bei tie, kurie siekia padėti savo artimiesiems.

Autorė knygos pabaigoje įtraukė ir psichologinę pagalbą teikiančių organizacijų kontaktus bei literatūros, kuri galėtų padėti sunkiu metu, sąrašą.

Rasa Borodina – knygų rašytoja, apžvalgininkė, asmeninio tinklaraščio rasaraso.lt autorė. Taip pat ji yra projekto cvguru.lt vadovė, konsultuoja personalo atrankos klausimais, veda verslo koučingo praktikas. Rasa knygas rašyti svajojo visą gyvenimą. Nuo vaikystės apie tai galvojusi autorė pagaliau pasiryžo ir parengė 2018-tais metais pasirodžiusią debiutinę knygą, kurioje sukaupė daugybę patarimų ieškantiems darbo. Antroji knyga – saviugdos. Skaudžios žmonių istorijos, sukauptos per keletą metų, įkvėps vilties bei gyventi.


  • Autorius: Rasa Borodina
  • Leidėjas: Tobulėjimo projektai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098210255

Kiti taip pat domėjosi


2020-08-27

Puiki knyga, kuri parašyta lengvai, suprantamai. Labai rekomenduoju tiems kas išgyvena sunkius laikus ir tiems, kas savo aplinkoje turi tokių žmonių.

2020-08-25

Vertinu dviprasmiškai. Pradžioje rodėsi bus geriausias tokio tipo skaitalas mano rankose, bet kuo daugiau perskaitydavau - tuo labiau nusivildavau. Išsisėmimas ar pasikartojimas? Tačiau paskutinės istorijos tapo gan paviršutiniškos ir blankios.
(Kalbu ne apie žmonių išgyvenimus, o apie autorės gebėjimą tai perteikti)

2020-08-25

Vertinu dviprasmiškai. Pradžioje rodėsi bus geriausias tokio tipo skaitalas mano rankose, bet kuo daugiau perskaitydavau - tuo labiau nusivildavau. Išsisėmimas ar pasikartojimas? Tačiau paskutinės istorijos tapo gan paviršutiniškos ir blankios.
(Kalbu ne apie žmonių išgyvenimus, o apie autorės gebėjimą tai perteikti)

2020-08-14

Įkvepiančios, pamokančios, tikros ir nuoširdžios istorijos. Ačiū!

2020-08-13

Skaudžios patirtys, tikrai taip sakityti nėra lengva, jei pilna širdimi įsijauti. Tačiau kartais labai gerai perskaičius tokias istorijas pamąstyti apie savo gyvenimą. Kad kartais lygioje vietoje iš musės dramblį darome... Man patiko ši knyga!

2020-08-09

Esu vienas iš žmonių, kuris davė interviu. Mano istorija visiškai iškraipyt siekiant dramatinio efekto, buvo sakyta, kad tikslas padėti žmonėms išgyventi gyvenimo sunkumus, bet neįsivaizduoju kuo šitos neskoningai ir atmestinai buitine kalba aprašytos depresiją varančios istorijos gali kažkam padėti. Pati autorė baigiamąjame žodyje rašo :" pagaliau baigiau rašyti šią knygą" - jausmas tas pats pabaigus skaityti - pagaliau. Tikiuos nedaug žmonių įsigys šią knygą, nes ji daro daugiau žalos nei naudos.

2020-06-24

Super, ryte pradejau skaityt, pavakarį jai buvau perskaičius. Skaitosi lengvai, neskaitant kad istorijos su skaudžiom patirtim...Butinai paskaitykit

Parašykite atsiliepimą apie "16 gydančių istorijų. Kai gyvenimas užknisa "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Saviugdos knygos

Rasa Borodina pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "16 gydančių istorijų. Kai gyvenimas užknisa ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "16 gydančių istorijų. Kai gyvenimas užknisa " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "16 gydančių istorijų. Kai gyvenimas užknisa " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "16 gydančių istorijų. Kai gyvenimas užknisa "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rasa Borodina tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "16 gydančių istorijų. Kai gyvenimas užknisa " perkama kartu