0

16 mėnulių. 1-oji knyga

1.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2011-05-23 EGle

Knyga paaugliams. Ale siaubiakas apie burtininkus. Pasaka su silpniais meiles elementais. labai nuobodi.

Informacija

16 mėnulių. 1-oji knyga

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 584
  • ISBN ar kodas: 9789955389866

Šiuo metu neparduodama

Knygos "16 mėnulių. 1-oji knyga" aprašymas

Lina Dukein nepanaši į nieką, ką lig šiol buvo regėjęs mažas pietietiškas Gatlino miestelis, ir ji stengiasi nuslėpti savo galią bei prakeiksmą, persekiojantį jos šeimą iš kartos į kartą. Vis dėlto net sodais apaugusiuose, visų užmirštuose Pietuose, kur pilna drumzlinų pelkių ir yrančių kapinių, amžinai paslapties neišsaugosi.
Itaną Veitą, lig šiol skaičiavusį mėnesius, kada galės ištrūkti iš Gatlino, persekioja nakties košmarai: jam sapnuojasi anksčiau nematyta graži mergina. Kai Lina atsikrausto į seniausią ir liūdniausiai pagarsėjusią miestelio plantaciją, Itanas pajunta jai nepaaiškinamą trauką ir pasiryžta atskleisti judviejų ryšį.

2011-05-23

Knyga paaugliams. Ale siaubiakas apie burtininkus. Pasaka su silpniais meiles elementais. labai nuobodi.

Parašykite atsiliepimą apie "16 mėnulių. 1-oji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą 16 mėnulių. 1-oji knyga, kurią skaitytojams dovanoja Kami Garcia, Margareth Stohl. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kami Garcia, Margareth Stohl su knyga 16 mėnulių. 1-oji knyga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga 16 mėnulių. 1-oji knyga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kami Garcia, Margareth Stohl. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą 16 mėnulių. 1-oji knyga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "16 mėnulių. 1-oji knyga" perkama kartu